Najlepsze okna drewniane w Warszawie

Najlepsze okna drewniane w Warszawie

Decydując się na zakup okien drewnianych warto zdecydować się na renomowaną i nowoczesną markę – jeśli bowiem postanowiliśmy zainwestować w ten prestiżowy i naturalny materiał, dobrze jeśli wykonane z niego okna będą estetyczne, trwałe i ciepłe. Liderem jakości w produkcji okien drewnianych jest firma Internorm, której salon przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie oferuje najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne doradztwo, bo Warszawa powinna mieć najlepsze okna. 

Internorm to austriacka firma, której korzenie sięgają pierwszej połowy XX w. W swojej 80-letniej historii przedsiębiorstwo stawiało – i nadal stawia – nacisk na badania i rozwój oraz ciągłe podwyższanie jakości procesu produkcyjnego. Dzięki temu Internorm jest czołową marką w branży okiennej sprzedającą wyroby zarówno z PCV, jak i z drewna w całej Europie. Obecnie Internorm może pochwalić się się 20 milionami sprzedanych okien, co stawia go w ścisłej czołówce na naszym kontynencie.

Bartycka 26 – adres pod który warto wracać

Nowy warszawski salon, który od niedawna odwiedzić można przy ul. Bartyckiej 26, to kolejny krok w rozwoju firmy na naszym rynku.

Celem firmy jest oferowanie okien najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W tej chwili w ofercie Internorm znaleźć można gamę rewolucyjnych okien drewniano-aluminiowych, które spełnią oczekiwania wszystkich tych, którzy podchodzą do wyboru oszkleń z głębokim namysłem. Połączenie tych dwóch materiałów gwarantuje najwyższy poziom ochrony przed zjawiskami pogodowymi oraz ciepło i komfort.

Okna drewniano-aluminiowe z linii studio charakteryzują się minimalistyczną formą podkreślą prostą i oszczędną filozofię nowoczesnego budownictwa. Linia home pure to propozycja dla zwolenników linii i kątów prostych, a ambiente trafia w gusta koneserów wysokiej jakości życia i tradycyjnych konstrukcji nawiązujących do secesji i klasycyzmu.

Warto zwrócić uwagę, że unikalne zespolenie materiałów powoduje, że okna drewniano-aluminiowe Internorm spełniają wszystkie wymogi stawiane budynkom niskoenergetycznym i pasywnym. Zewnętrzna nakładka zrobiona z aluminium charakteryzuje się odpornością na zjawiska atmosferyczne i ułatwia pielęgnację, natomiast drewno podkreśla elitarny wygląd wnętrz.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

5.00 / 5 (2 głosy)