Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe?

Zakup okna wymaga starannego rozważenia. Okna to duża inwestycja, która powinna Ci wystarczyć na wiele lat. Ponadto okna mają decydujący wpływ na to, jak czujemy się w domu. Jako wiodąca europejska marka okien Internorm oferuje wyjątkowe produkty na najwyższym poziomie. Dowiedz się, co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe!

uśmiechający się człowiek

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

Jakość

Okna Internorm to znakomita jakość. Co to oznacza to dla Ciebie:

 • Otrzymujesz okno, które jest doskonale wykończone w każdym szczególe.
 • Otrzymujesz okno, które jest niezwykle trwałe i stabilne.
 • Otrzymujesz długoterminowe gwarancje, powyżej standardu rynkowego.
 • Otrzymujesz energooszczędne okno wykonane z wysokiej jakości surowców.

Nazwa marki Internorm powstała z połączenia dwóch słów: "inter" i "norm", czyli wewnętrzna norma, ponieważ w zakładach produkcyjnych od początku ich istnienia normy dotyczące jakości produkcji były na znacznie wyższym poziomie niż wymagały tego przepisy prawa. Internorm stał się synonimem najwyższej jakości i słowo to stało się naszą mantrą. Cały dział badawczo-rozwojowy wciąż poprawia nasze produkty oraz tworzy nowe technologie okienne, których zadaniem jest odpowiadanie na nowe potrzeby klienta i poprawianie i tak wyśrubowanych już parametrów czy też funkcjonalności. Internorm słynie z wynalazków, oryginalności oraz produktów czy patentów, których nikt inny nie posiada. Wszystkie one mają za zadanie ułatwiać życie klienta, zapewniając mu komfort, bezpieczeństwo oraz poczucie estetyki i ładu.

  Niezrównana jakość

  Całościowa koncepcja systemów okiennych:

  • Aby produkować okna i drzwi z najwyższej półki stworzyliśmy "Całościową koncepcję systemów okiennych". Oznacza ona, że całość procesu produkcyjnego znajduje się w jednych rękach, rękach firmy Internorm, który ma pełną kontrolę już od fazy badań i rozwoju, przez proces wytwarzania profili, produkcji szyb zespolonych oraz technik wykańczania produktów, aż po dystrybucję i logistykę, która również zorganizowana jest przez nas.

   Niezrównana jakość

   Bogate wyposażenie w standardzie:

   • Ukryte okucia
   • Potrójne oszklenie Ug = 0,5W/m2K
   • 3 uszczelki obwodowe
   • Ukryte odprowadzenia wody
   • Zewnętrzna nakładka aluminiowa

   Design

   Architektura i budynki są tak zróżnicowane, jak ludzie, którzy w nich mieszkają. Nie tylko konstrukcja budynku wpływa na estetykę domu, również okna i drzwi w dużym stopniu determinują jego wygląd. Nasze okna i drzwi pozwalają realizować wizję idealnego domu. Aby sprostać różnym gustom i estetycznym wymaganiom stworzyliśmy 4 linie stylistyczne: studio, home pure, home soft i ambiente.

   Wybierz sposób wyświetlania:

   Produkt

   Poznaj produkt wraz z jego wszystkimi detalami

   Architektura

   Poznaj produkt w kontekście architektury i jej stylistyki

   STUDIO

   Cenisz wysoką jakość i przykładasz dużą wagę do minimalistycznej i eleganckiej estetyki. Oszczędne, kanciaste kształty podkreślą architekturę Twojego domu. Twój styl życia opiera się na dużym wyczuciu wysokiej jakości i dobrego designu.

   HOME PURE

   Masz doskonałe wyczucie stylu i dobry gust. Lubisz otaczać się minimalistyczną i kanciastą estetyką. Wysoka jakość i nowe technologie są dla Ciebie bardzo ważne. Jasne, pięknie oświetlone pomieszczenia stworzą przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.

   HOME SOFT

   W Twoim domu panuje harmonia i komfort. Dzięki odpowiedniej aranżacji jego wnętrze ma przyjemną i nastrojową atmosferę. Przywiązujesz dużą wagę do komfortu i jakości życia, a swój dom traktujesz jako zaciszny azyl.

   AMBIENTE

   Uwielbiasz architekturę secesyjną, tradycyjny styl i eleganckie rezydencje. Ekskluzywne, wysmakowane wnętrze podkreśli wyjątkowy charakter Twojego domu i wysoki standard życia. Połączenie ponadczasowej klasyki i elegancji zapewni Ci wyjątkowy komfort mieszkania.

   Innowacje

   Słowo innowacja jest często nadużywane. Mamy to szczęście, że nasze innowacje to innowacje „z prawdziwego zdarzenia”, co potwierdzają nasze historyczne patenty i rozwiązania, które wprowadzaliśmy jako pierwsi w branży oraz teraźniejsze produkty, których nikt inny nie ma. Stały rozwój produktów i naszych pracowników jest wpisany w DNA marki Internorm. A z resztą przekonaj się sam: czy to co uznajemy za innowację rzeczywiście innowacją jest. Poznaj nasze technologie I-tec, które wynoszą produkty Internorm ponad normę!

   I-tec
   Insulation

   Doskonale izolowane okna są obecnie absolutną koniecznością zarówno przy budowie domu, jak i przy jego renowacji. Aby jeszcze bardziej poprawić termikę okien, Internorm opracował innowacyjną technologię izolacji I-tec Insulation. Wnęki naszych okien wypełniliśmy drobnymi granulkami z materiału termoizolacyjnego, zamiast standardową pianką izolacyjną – granulat dokładnie wypełnia każdą szczelinę, zapewniając jeszcze lepsze ocieplenie.

   123456

   Bezpieczeństwo

   Aby w domu poczuć się całkowicie bezpiecznie i komfortowo, zwróć uwagę na prawie niczym nieograniczone możliwości stosowania różnych zabezpieczeń. Dom niestety oferuje włamywaczom wiele szans. Ponad połowa włamań następuje przez okna i drzwi balkonowe. Wszystkie okna antywłamaniowe Internorm w wersji seryjnej są wyposażone w podstawowy zestaw zabezpieczeń.

   O odpowiednią ochronę antywłamaniową w Internorm dbają:

   • I-tec Oszklenie - szyba klejona na całym obwodzie
   • Ukryte okucia - brak widocznych elementów i zawiasów
   • Innowacyjny zamek I-tec Secure (w standardzie w oknie KF 520 i KF 510)
   • Na życzenie elektroniczne monitorowanie zamknięcia

   TECHNOLOGIE INTERNORM GWARANTUJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

   Technologia I-tec Oszklenie

   Zaczepy antywłamaniowe

   Technologia I-tec Secure

   Monitorowanie
   Elektroniczne

   Szyby wielowarstwowe P4

   Antywłamaniowe klamki

   Technologia I-tec Oszklenie

   Zaczepy antywłamaniowe

   Technologia I-tec Secure

   Monitorowanie
   Elektroniczne

   chłopiec wyglądający za okno z psem

   Zaufanie

   Zaufanie nie przychodzi z dnia na dzień — zaufanie musi rosnąć przez długi czas. Właśnie dlatego satysfakcja klienta jest dla nas tak ważna. Ponieważ doświadczenia naszych poprzednich klientów stanowią podstawę zaufania w relacjach z klientami w przyszłości.

   CERTYFIKATY I NAGRODY

   CERTYFIKATY I NAGRODY

   muse
   GermanInnovation
   HaeuserdesJahres
   GermanDesignAward
   EnergieGenie
   1st_WP
   muse
   GermanInnovation
   HaeuserdesJahres
   GermanDesignAward
   EnergieGenie
   1st_WP

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   Zapraszamy Cię na spotkanie

   Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

   • Poznasz filozofię Internorm
   • Doświadczysz możliwości naszych produktów
   • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
   Men in suits

   Wypełnij formularz

   Standardy obsługi internorm

   Sprawdź co dalej!

   Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

   Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
   Spotkanie z klientem
   • • w salonie
   • • na budowie
   • • online
   Przygotowanie oferty
   Pomiar
   Umowa
   Montaż
   logo Internorm

   Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

   Skontaktuj się z nami

   ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

   ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

   Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

   UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

   © 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Design: