Najlepsze okna drewniane w Warszawie

9 maja 2013

Decydując się na zakup okien drewnianych warto zdecydować się na renomowaną i nowoczesną markę – jeśli bowiem postanowiliśmy zainwestować w ten prestiżowy i naturalny materiał, dobrze jeśli wykonane z niego okna będą estetyczne, trwałe i ciepłe. Liderem jakości w produkcji okien drewnianych jest firma Internorm, której salon przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie oferuje najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne doradztwo, bo Warszawa powinna mieć najlepsze okna.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Najlepsze okna drewniane w Warszawie

Internorm to austriacka firma, której korzenie sięgają pierwszej połowy XX w. W swojej 80-letniej historii przedsiębiorstwo stawiało – i nadal stawia – nacisk na badania i rozwój oraz ciągłe podwyższanie jakości procesu produkcyjnego. Dzięki temu Internorm jest czołową marką w branży okiennej sprzedającą wyroby zarówno z PCV, jak i z drewna w całej Europie. Obecnie Internorm może pochwalić się się 20 milionami sprzedanych okien, co stawia go w ścisłej czołówce na naszym kontynencie.

Bartycka 26 – adres pod który warto wracać

Nowy warszawski salon, który od niedawna odwiedzić można przy ul. Bartyckiej 26, to kolejny krok w rozwoju firmy na naszym rynku.

Celem firmy jest oferowanie okien najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W tej chwili w ofercie Internorm znaleźć można gamę rewolucyjnych okien drewniano-aluminiowych, które spełnią oczekiwania wszystkich tych, którzy podchodzą do wyboru oszkleń z głębokim namysłem. Połączenie tych dwóch materiałów gwarantuje najwyższy poziom ochrony przed zjawiskami pogodowymi oraz ciepło i komfort.

Okna drewniano-aluminiowe z linii studio charakteryzują się minimalistyczną formą podkreślą prostą i oszczędną filozofię nowoczesnego budownictwa. Linia home pure to propozycja dla zwolenników linii i kątów prostych, a ambiente trafia w gusta koneserów wysokiej jakości życia i tradycyjnych konstrukcji nawiązujących do secesji i klasycyzmu.

Warto zwrócić uwagę, że unikalne zespolenie materiałów powoduje, że okna drewniano-aluminiowe Internorm spełniają wszystkie wymogi stawiane budynkom niskoenergetycznym i pasywnym. Zewnętrzna nakładka zrobiona z aluminium charakteryzuje się odpornością na zjawiska atmosferyczne i ułatwia pielęgnację, natomiast drewno podkreśla elitarny wygląd wnętrz.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: