3 szyby w cenie 2!

Już teraz oferta specjalna na okna, drzwi tarasowe i przeszklenia stałe Internorm. Otrzymujesz najwyższej klasy okna trzyszybowe w cenie okien dwuszybowych! Oferta ograniczona czasowo!

3 szyby w cenie 2!

Już teraz austriackie okna Internorm w ofercie specjalnej!

W cenie okien dwuszybowych otrzymujesz okna trzyszybowe, a dodatkowo okna te wyposażone są w specjalne oszklenie ECLAZ®, które gwarantuje jeszcze wyższą przepuszczalność energii słonecznej, neutralność kolorystyczną, a także świetną izolacyjność cieplną. Już w podstawowym wyposażeniu okna Internorm osiągają współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw do 0,6 W/m2K!

Zastosowanie 3-szybowego oszklenia termoizolacyjnego firmy Internorm znacząco poprawia bilans energetyczny i utrzymuje koszty ogrzewania na niskim poziomie. Okna Internorm charakteryzują się również znakomitymi parametrami akustycznymi, a także wyjątkowo skutecznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi – jak np: okucia I-tec Secure.

* Akcja obowiązuje do 12.05.2023 tylko dla indywidualnych klientów. Dotyczy wszystkich modeli okien Internorm. Promocją nie są objęte szyby zamawiane luzem oraz drzwi wejściowe.

ZOBACZ WIDEO

Co możesz zyskać

 • Niższe rachunki za ogrzewanie, dzięki znakomitej izolacyjności
  cieplnej

 • Błogą ciszę zapewnioną przez okna dźwiękoszczelne Internorm

 • Poczucie bezpieczeństwa, o które zadbają antywłamaniowe zabezpieczenia

 • Zdrowie i dobre samopoczucie, dzięki oszkleniu ECLAZ o wyższej o 10% przepuszczalności światła dziennego

 • Profesjonalnie wykonany montaż – albo dobrze albo wcale

Oferta specjalna obejmuje następujące produkty:

12345

Wymień okna i obniż swoje koszty

Za wymianą okien przemawia wiele powodów: nieszczelne okna, przez które wieje zimne powietrze, stare szyby, z których uciekł gaz, a z nim początkowe termiczne parametry, hałas dobiegający z zewnątrz, wysokie koszty ogrzewania czy inflacja zjadająca nasze oszczędności! Rozwiązaniem są okna Internorm z 3 szybami o wysokiej izolacyjności termicznej, które mają świetną dźwiękoszczelność oraz skuteczne zabezpieczenia antywłamniowe.

Budując nowy dom i wybierając okna Internorm zapobiegasz wyżej wymienionym problemom i przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ Twój dom będzie potrzebował mniej energii, dzięki szczelnym i ciepłym oknom, a Twoja rodzina będzie czuć się komfortowo, dzięki naturalnemu światłu dostarczanemu przez drzwi tarasowe oraz przeszklenia stałe.

DLACZEGO INTERNORM

Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe.

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY I NAGRODY

muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP
muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

 • Poznasz filozofię Internorm
 • Doświadczysz możliwości naszych produktów
 • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
 • • w salonie
 • • na budowie
 • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: