Bezpieczne okna i drzwi

Aby w domu poczuć się całkowicie bezpiecznie i komfortowo, zwróć uwagę na prawie niczym nieograniczone możliwości stosowania różnych zabezpieczeń. Dom niestety oferuje włamywaczom wiele szans. Ponad połowa włamań następuje przez okna i drzwi balkonowe. Wszystkie okna antywłamaniowe Internorm w wersji seryjnej są wyposażone w podstawowy zestaw zabezpieczeń.

Solidne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo mieszkańców

Właśnie podczas urlopu, podczas zmierzchu i w nocy liczba włamań znacznie wzrasta. Także jesienią, kiedy dni stają się krótsze, nadchodzi gorący sezon dla włamywaczy. Mieszkania i domy, w których nikt nie przebywa, są kwalifikowane jako szczególnie zagrożone, ponieważ złodzieje dokonują swoich występków bardzo szybko i bez większego zamieszania. Około 8 z 10 włamań jest popełnianych właśnie przez okno – szczególnie przez niezabezpieczone tarasy i drzwi balkonowe. Ulubione punkty włamań dla złodziei to drzwi wejściowe do domu oraz drzwi boczne. Włamywacze wyważają najczęściej skrzydło okna. Tradycyjny model okna bez wyposażenia zabezpieczającego można otworzyć za pomocą śrubokrętu w kilka sekund. Okna położone na wyższych piętrach są także zagrożone, kiedy włamywacz może się do nich dostać dzięki różnym środkom pomocniczym, jak garaże, śmietniki, drabiny czy meble ogrodowe. Wszystkie okna firmy Internorm są seryjnie wyposażone w podstawowe zabezpieczenie, które utrudnia włamywaczom dostanie się do domu przez okno. W zależności od indywidualnych wymogów bezpieczeństwa okna Internorm mogą być doposażone także w wiele dodatkowych opcji. Aby zapewnić optymalną ochronę przez włamywaczami również w obszarze drzwi zewnętrznych, stosujemy wyłącznie sprawdzone systemy ryglowania renomowanych producentów. W naszych drzwiach wejściowych z aluminium stosujemy pięć rygli zabezpieczających firmy KFV. W drzwiach wejściowych drewniano-aluminiowych montujemy ryglowanie wielopunktowe firmy Winkhaus. Trzy masywne zawiasy drzwiowe i wkładka cylindryczna zamka zabezpieczona przed rozwierceniem i przed otwieraniem manipulacyjnym dodatkowo chronią drzwi przed włamaniem.

I-tec Secure

Jedyna taka technologia na świecie, stosowana tylko w oknach Internorm. Zamiast tradycyjnych okuć zastosowano klapki ryglujące, dzięki nim już w wersji seryjnej okno osiąga drugą klasę odporności na włamanie, a na życzenie klienta okno może mieć klasę RC3! Stosowana jest w oknach PCV oraz PCV-aluminiowyc KF 510 oraz KF 520.

Monitorowanie elektroniczne

Czujniki zamknięcia informują w dyskretny i niezawodny sposób przez system Smart Home, czy i które okno lub drzwi balkonowe są otwarte lub zamknięte. System monitorowania na życzenie może też zostać podłączony przewodem do któregoś z dostępnych w sklepach systemów alarmowych.

Bezpieczne szkło wielowarstwowe VSG

W przeciwieństwie do tradycyjnych szyb okiennych, które rozbijają się na drobne kawałki, bezpieczne szkło wielowarstwowe nie rozpada się. Odporne na zerwanie folie trzymają szybę w całości, szyba pozostaje w ramie okna i nie stwarza zagrożenia dla ludzi oraz chroni nasz majątek.

Porozmawiaj z nami o ofercie

Okno PCV

WIĘCEJ

Okno PCV-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

Drzwi wejściowe drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

Drzwi przesuwne

WIĘCEJ

DOWÓD

Próby włamania przez okno KF 520

Na targach Budma daliśmy chętnym możliwość sprawdzenia wytrzymałości okien KF 520 z technologią I-tec Secure. Było ponad kilkadziesiąt prób.

zdjęcie biura

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest gotowy by wesprzeć Cię w Twoim wyborze

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu.

Umów się na spotkanie

DLACZEGO INTERNORM

Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe.

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY I NAGRODY

muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP
muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: