Bądź częścią naszego sukcesu – zostań Partnerem Internorm

Jeśli czujesz chęć rozwoju swojego biznesu, chcesz postawić na przeszkolony zespół oferujący produkty najwyższej jakości, a relacje biznesowe są dla Ciebie fundamentem sukcesu – napisz do nas lub zadzwoń.

Dowiedz się więcej

Internorm Partner

Dołącz do naszej społeczności

 • Dostęp do najwyższej jakości okien i drzwi, w 100% produkowanych w Austrii
 • Atrakcyjne rabaty dla Twoich klientów
 • Wsparcie merytoryczne i wymiana wiedzy
Zostań Partnerem Internorm

MISJA I WIZJA

Oferujemy najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne usługi montażu i serwisu.

Bezpieczeństwo – Silny partner

Jesteśmy wyłącznym partnerem Austriackiej centrali Internorm. Internorm to kompleksowe wsparcie naszych partnerów. Posiadamy własny dział projektowy, własne fabryki, magazyny i logistyka, czyli 100% z Austrii. Bez względu na sytuację gospodarczą firma ciągle rośnie i rozwija swoją ofertę.

Znana marka wyróżnij się na rynku

Od ponad 90 lat to jedna z wiodących marek branży stolarki okiennej i drzwiowej w Austrii. Z małej firmy rodzinnej, urosła do jednego z największych producentów okien i drzwi w Europie. Siła innowacji oraz szacunek dla tradycji to kluczowe elementy naszej strategii.

Produkty klasy PREMIUM

Internorm jest liderem w produkcji bezpiecznych i energooszczędnych okien do domów pasywnych. Mamy olbrzymi asortyment dedykowany także do budynków niskoenergetycznych i pasywnych potwierdzony certyfikatem.

Innowacje

Stały rozwój produktów i naszych pracowników jest wpisany w DNA marki Internorm. Wprowadzamy najwięcej innowacyjnych produktów w branży okien i drzwi w Europie. Od początku istnienia Internorm postawił na rozwój własnych technologii, czyli wdrażanie pomysłów swoich inżynierów. To zawsze dawało firmie przewagę nad konkurencją.

Jakość i Certyfikaty

Wysoka jakość naszych produktów potwierdzona została przez niezależne instytucje badawcze, tj.: „Das Austria-Gütezeichen“, „Das RAL- Gütezeichen für Fenster“, „Profile und Glas“. Posiadamy także certyfikat ISO dla systemu zarządzania (EN ISO 9001:200) .

Internorm w liczbach

Ponad 91 lat tradycji

jesteśmy firmą rodzinną, która z jednoosobowego warsztatu ślusarskiego stała się dużym międzynarodowym producentem okien.

Dołącz do nas

Internorm w liczbach

100% made in Austria

Wszystkie wyroby produkujemy w Austrii.

Dołącz do nas

Internorm w liczbach

27 milionów okien i drzwi

Nasze zakłady produkcyjne w Traun, Sarleinsbach i Lannach opuściło do tej pory już ponad 27 milionów okien i drzwi.

Dołącz do nas

Nasze Showroomy

Oferujemy nowoczesne wyposażenie do naszych showroomów.

Z naszym opiekunem kreatorem możesz zaprojektować cały swój showroom. Korzystając z europejskich standardów dostępnych w katalogu naszych Partnerów. Wspólnie zaaranżujemy przestrzeń dla twoich klientów zgodnie z potrzebami twojego zespołu i odpowiednio dobranym wyposażeniem. Masz do wyboru cały katalog wyposażenia od banerów i stojaków zaczynając, a kończąc na meblach czy zewnętrznym brandingu.

Wizja sieci

Zapraszamy Partnerów świadomie poruszających się w branży stolarki okiennej i drzwiowej otwartych na:

Rozwój swojego biznesu w obecnych realiach rynkowych

Sprawdzone metody rozwoju biznesu z doświadczeniem Europejskiego lidera rynku Stolarki

Współpracę ze świadomym konsumentem, szukającym jakości i innowacji

Nowe relacje biznesowe oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu i wzajemnym feedbacku

Rozszerzenie swojego portfolio o produkty, których nie ma konkurencja

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Co zapewnia Internorm

 • Bezpieczeństwo – ponad 90 lat doświadczenia. Marka nr 1 w Europie. Sprzedaż oparta na relacjach biznesowych i świadomej dystrybucji (świadomie rozwijanej dystrybucji).
 • Siła – rozbudowana sieć partnerów w całej Europie. 1300 przedstawicieli w 21 krajach, ponad 2000 pracowników.

 • Kreujemy trendy – sami tworzymy rynek na nasze produkty, niezmiennie od lat. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek okno pcv (1966r) i okna 3 szybowe (1979r).

 • Realna współpraca – stosujemy europejskie standardy współpracy. Jesteśmy blisko naszych partnerów – słuchamy, testujemy i wdrażamy wspólnie wypracowane innowacje. Uczymy pracy z produktem Premium dla klientów świadomych, swoich inwestycji.

 • Niezależność – nasze produkty powstają w 100% na naszych profilach, wszystkie nasze okna i drzwi zewnętrzne produkujemy w Austrii, dostarczamy kompletne produkty, montujemy i serwisujemy.

 • Najwyższa jakość – innowacje, współczynniki, współpraca, wzajemny feedback – to wartości które zapewnia Internorm. Najwyższa jakość produktów, usługi, opieki klienta, montażu, serwisu.

Eventy

Możesz nas spotkać na eventach branżowych oraz architektonicznych

Lubimy być blisko ludzi, z którymi ściśle współpracujemy, dlatego bierzemy udział w targach budowlanych oraz eventach dla architektów np.: BUDMA, 4 Design Days czy Architect@work.

Internorm Partnerzy o nas

Współpraca z Internormem jest fajna pod względem relacji pomiędzy producentem, a nami Partnerami. Mamy duże wsparcie jeżeli chodzi o sprawy marketingowe czy zapytania techniczne. W każdej chwili możemy się skontaktować się z opiekunem, który wesprze nasze działania. Bardzo ważne jest, że sprawy trudne rozwiązujemy wspólnie. Nie zostajemy sami z naszymi problemami.

oknar logo

Agata Wypych, Oknar

Rozwiązania Internorm przede wszystkim to jest prawdziwa półka premium. Spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Klientów, którzy cenią sobie jakość, trwałość, funkcjonalność i design.

Marek Bednarz, BEMARES

Prowadzisz firmę w branży stolarki?

Zostań Partnerem Internorm

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i zespół, zastanawiasz się jak dopasować produkt do jakości swoich usług, czym mógł byś się wyróżnić na swoim rynku. Szukasz rozwiązań innych niż mają wszyscy, chcesz pracować na produktach dla świadomych inwestorów, dla których cena nie jest jedynym wyznacznikiem – napisz do mnie, chętnie porozmawiam o naszych celach krótko i długoterminowych. W ramach współpracy zapewniamy m.in.

 • Akademia Sprzedaży Internorm Partnera

 • Spotkania biznesowe w kameralnym środowisku branżowym

 • Rozwój portfolio o produkty najwyższej jakości produkowane w 100% w Austrii

 • Wsparcie w sprzedaży produktów dla konsumenta świadomego

 • Zespół specjalistów przypisany do Twojego biznesu

Tomasz Edelman

Dyrektor ds. Rozwoju Internorm Polska

t.edelman@internorm.com.pl

+48 664 062 331

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
 • • w salonie
 • • na budowie
 • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: