Drzwi przesuwne – czy i gdzie warto je zamontować?

Drzwi przesuwne prowadzące do ogrodu lub na taras dodają budynkowi lekkości i znakomicie doświetlają pomieszczenia. Przeglądając oferty zastanawialiście na pewno jaki system drzwi przesuwnych będzie odpowiedni do waszego domu i gdzie najlepiej zamontować drzwi przesuwne, aby jak najlepiej..

Drzwi przesuwne prowadzące do ogrodu lub na taras dodają budynkowi lekkości i znakomicie doświetlają pomieszczenia. Przeglądając oferty zastanawialiście na pewno jaki system drzwi przesuwnych będzie odpowiedni do waszego domu i gdzie najlepiej zamontować drzwi przesuwne, aby jak najlepiej wykorzystać ich właściwości.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi przesuwne?

Dobrze dobrane drzwi przesuwne to gwarancja najefektywniejszego doświetlenia pomieszczenia. W zależności od indywidualnych potrzeb można przeszklić część lub całą ścianę, optycznie powiększając pomieszczenie. Takie rozwiązanie gwarantuje nam płynne połączenie balkonu, tarasu lub werandy z wnętrzem domu. Dzięki nim nasz dom może mieć lekki i nowoczesny wygląd, a pięknie zadbany ogród, niezależnie od pory roku, będzie cieszył oczy domowników i gości. W odróżnieniu od rozwiązań tradycyjnych, w których skrzydła drzwi otwierają się do wewnątrz lub na zewnątrz, nie musimy planować miejsca na otwarte skrzydła. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych będziemy mogli dowolnie zaplanować rozstawienie mebli w pokoju czy na tarasie.

Gdzie najlepiej zamontować drzwi przesuwne?

Drzwi przesuwne tradycyjnie najczęściej montowane są w salonach, jadalniach lub pomieszczeniach wielofunkcyjnych, gdzie zapewniają piękne widoki każdego dnia. Dzięki temu wygodnie i szybko przeniesiemy się do ogrodu, czy na taras. Zastosowanie drzwi przesuwnych pozwoli również optycznie zwiększyć pomieszczenia i wprowadzić więcej światła słonecznego do wnętrza domu.

Właśnie ze względu na to, że duże oszklone powierzchnie dobrze doświetlają pomieszczenie, drzwi przesuwne znakomicie sprawdzają się także w sypialniach. Wielkie, oszklone powierzchnie pięknie komponują się z czystym i minimalistycznym wystrojem sypialni, stając się nieocenionym elementem wystroju wnętrza. Poranne wyjście na taras z filiżanką ciepłej kawy może stać się naszą codzienną przyjemnością.

Wato dodać również, że dzięki niskim progom przesuwne drzwi prowadzące do ogrodu lub na taras są szczególnie polecane osobom starszym, które mają problemy z chodzeniem lub niepełnosprawnym. Rozwiązania proponowane przez firmę Internorm są idealne do budownictwa bez barier.

Dlaczego Internorm?

Firma Internorm proponuje szeroki wybór modeli drzwi przesuwnych, które różnią się wyglądem i sposobem otwierania. Decydując się na nasze rozwiązania zyskujesz nie tylko piękne i eleganckie drzwi, ale także gwarancję maksymalnej termoizolacji odpowiedniej do domów pasywnych. Dodatkowo nasze drzwi podnośno-przesuwne można wyposażyć w żaluzje zewnętrzne, lamele prowadzące światło oraz szeroką ramę moskitiery.

Specjaliści z firmy Internorm chętnie doradzą jakie okna i drzwi przesuwne najlepiej spełnią Twoje oczekiwania, a wysoko wykwalifikowany zespół montażowy zadba, aby spełniały wszystkie normy i służyły na lata.

 

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności