Doskonały

Nowoczesny projekt – nowoczesne rozwiązania okienne. Dzięki wspólnej pracy pracowni projektowej Domy z Wizją oraz Internorm, nasi klienci zyskują gwarancję dobrego wykonania oraz rozsądnej ceny.

Pracownia projektowa Domy z Wizją słynie z nowoczesnych nieszablonowych projektów domów jednorodzinnych.  Z roku na roku te nietuzinkowe projekty cieszą się coraz większym powodzeniem wśród inwestorów. To jednych z najciekawszych należy rodzina projektów Doskonałych.

DOSKONAŁY 

Dom przeznaczony jest dla ludzi ceniących prostotę formy i uniwersalną nowoczesność.  W zależności od wersji dom ma powierzchnię od 171 m2 do 181 m2. Największe wrażenie robi z pewnością dwupoziomowy salon, który dodatkowo połączony jest z jadalnią.  Konstrukcja wszystkich budynków oparta jest na tradycyjnej technologii – ściany dwuwarstwowej ocieplonej styropianem, stropy są zaprojektowane jako monolityczne żelbetowe.  Wersje energooszczędne charakteryzują się dodatkowo likwidacją tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej na rzecz wentylacji mechanicznej.  Na wszystkich przegrodach budynku zostały stosownie pogrubione izolacje termiczne, a garaż został wyodrębniony z kubatury ogrzewanej budynku. W budynku nie zapomniano również o doskonałych oknach firmy Internorm. 

Okna Doskonałe

Do serii projektów Doskonały dedykowane są produkty z serii Home Pure.  Zarówno wersja PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową jak również bardziej ekskluzywne produkty tj. okna drewniano aluminiowe. Ważnym punktem do podkreślenia pozostaje fakt, że obydwie serie produktów od strony zewnętrzne wyglądają identycznie tj. nowocześnie i w odpowiednim kolorze.

 Okna w tym budynku powinny być również jak najbardziej energooszczędne – co w przypadku produktów KF410 oraz HF200 jest rozwiązaniem standardowym. Dodatkowo okna te posiadają szyby Solar + dzięki czemu budynek pozyskuje jeszcze więcej energii.

 Jeśli posiadasz już projekt domu pracowni Domy z Wizją to prosimy o przesłanie zapytania pod tym adresem.  Z racji naszej wieloletniej współpracy i doświadczenia w realizacji projektów „Domów z Wizją" gwarantujemy dodatkowe rabaty . 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności