Doskonały

1 marca 2013

Nowoczesny projekt – nowoczesne rozwiązania okienne. Dzięki wspólnej pracy pracowni projektowej Domy z Wizją oraz Internorm, nasi klienci zyskują gwarancję dobrego wykonania oraz rozsądnej ceny. Pracownia projektowa Domy z Wizją słynie z nowoczesnych nieszablonowych projektów domów jednorodzinnych.  Z roku na roku te nietuzinkowe projekty cieszą się coraz większym powodzeniem wśród inwestorów. To jednych z najciekawszych należy rodzina projektów Doskonałych.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

DOSKONAŁY

Dom przeznaczony jest dla ludzi ceniących prostotę formy i uniwersalną nowoczesność.  W zależności od wersji dom ma powierzchnię od 171 m2 do 181 m2. Największe wrażenie robi z pewnością dwupoziomowy salon, który dodatkowo połączony jest z jadalnią.  Konstrukcja wszystkich budynków oparta jest na tradycyjnej technologii – ściany dwuwarstwowej ocieplonej styropianem, stropy są zaprojektowane jako monolityczne żelbetowe.  Wersje energooszczędne charakteryzują się dodatkowo likwidacją tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej na rzecz wentylacji mechanicznej.  Na wszystkich przegrodach budynku zostały stosownie pogrubione izolacje termiczne, a garaż został wyodrębniony z kubatury ogrzewanej budynku. W budynku nie zapomniano również o doskonałych oknach firmy Internorm. 

Okna Doskonałe

Do serii projektów Doskonały dedykowane są produkty z serii Home Pure.  Zarówno wersja PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową jak również bardziej ekskluzywne produkty tj. okna drewniano aluminiowe. Ważnym punktem do podkreślenia pozostaje fakt, że obydwie serie produktów od strony zewnętrzne wyglądają identycznie tj. nowocześnie i w odpowiednim kolorze.

Okna w tym budynku powinny być również jak najbardziej energooszczędne – co w przypadku produktów KF410 oraz HF200 jest rozwiązaniem standardowym. Dodatkowo okna te posiadają szyby Solar + dzięki czemu budynek pozyskuje jeszcze więcej energii.

Jeśli posiadasz już projekt domu pracowni Domy z Wizją to prosimy o przesłanie zapytania,.  Z racji naszej wieloletniej współpracy i doświadczenia w realizacji projektów „Domów z Wizją” gwarantujemy dodatkowe rabaty .

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: