5 powodów dlaczego musisz wybrać okna KF 500

5 powodów dlaczego musisz wybrać okna KF 500

Wybór okien to sprawa najwyższej wagi, dlatego warto się do tego przyłożyć i sięgnąć po te konstrukcje, które technologicznie będą na najwyższym poziomie. Rynek ma dla nas wiele propozycji, ale czy rzeczywiście wszystkie będą odpowiadać naszym oczekiwaniom? Tak jak dzieje się to w przypadku wszystkich innych branż i produktów nie ma takiej możliwości, by każdy sprzedawany produkt był perfekcyjny. Wybierając okna warto sięgnąć po markę Internorm, w ofercie której znajdziemy między innymi konstrukcje PVC KF 500.

Konstrukcja okienna PCV KF 500 to nowa propozycja marki Internorm, która doskonale sprawdzi się w domach pasywnych. Mamy dla Was kilka podpowiedzi, które powinny zachęcić Was właśnie do tych okien. W skrócie zechcemy wskazać na pięć powodów, dla których powinniście zdecydować się właśnie na te okna.

- Oszklenie w charakterze I-tec

Większość producentów decyduje się na oszklenie okna poprzez jego połączenie w kilku punktach między szybą a ramą okna. W przypadku marki Internorm firma stawia na perfekcję i dlatego decyduje się na połączenie oszklenia technologią I-tec, która charakteryzuje się tym, że szyba jest przyklejona do ramy na całym obwodzie. Dzięki temu jest to połączenie rzeczywiście perfekcyjnie w każdym calu, uniemożliwiające powstanie nieszczelności.

- Bezpieczeństwo dzięki niezwykłemu ryglowaniu

Standardowo w oknach KF 500 zamiast standardowych okuć zastosowano system I-tec Ryglowanie. Jest to system zapadek wpuszczanych w ramę okienną na całym obwodzie. Technologia ta jest bardzo bezpieczna, ponieważ gwarantuje drugą klasę odporności na włamanie!  Większość włamań dokonywanych jest poprzez podważenie skrzydła okiennego. Naszego okna dzięki systemowi I-tec Ryglowanie praktycznie nie da się podważyć. Poniżej film pokazujące różne próby.

- System trzech szyb gwarantujący świetną izolacyjność cieplną

Przygotowany w  standardowym systemie Internorm system trzech szyb sprawi, że okno gwarantuje perfekcyjną izolacyjność cieplną dopasowaną do wymagań klientów oczekujących stworzenia domu pasywnego:  Uw do 0,61 W/m2K!

- System ukrytych okuć zagwarantuje idealną estetykę

Wybierając okna Internorm oczekiwać możemy również estetyki na najwyższym poziomie. Firma wprowadza bowiem w swoich oknach okucia ukryte, dzięki którym okno będzie wyglądać doskonale. Klient decydujący się na takie rozwiązania nie musi obawiać się również o kwestię czyszczenia takiego okna, ponieważ sprawa będzie prosta i wygodna. Przy widocznych okuciach niekiedy okazuje się, że uszczelka przylgowa będzie przerwana i tym samym pojawiać się może problem skraplającego się ciepłego powietrza.

 

- Perfekcyjne i wygodne wykończenie

Firma Internorm również w swoim modelu okien  KF 500 stawia na doskonale przygotowane estetycznie wykończenia, które będą w stanie zagwarantować perfekcyjnie wyglądające wnętrza. Do pasywnych domów nowoczesnych świetnie sprawdzą się między innymi uchwyty aluminiowe czy ramki miedzyszybowe ISO. Do tego również elementy wykończenia przygotowane w taki sposób, by unikać kanciastych kształtów a postawić na wygodę czyszczenia okna. W ten sposób każdy jego użytkownik powinien być zadowolony z możliwości jakie nam daje.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

5.00 / 5 (1 głos)