5 powodów dlaczego musisz wybrać okna KF 500

18 maja 2018

Wybór okien to sprawa najwyższej wagi, dlatego warto się do tego przyłożyć i sięgnąć po te konstrukcje, które technologicznie będą na najwyższym poziomie. Rynek ma dla nas wiele propozycji, ale czy rzeczywiście wszystkie będą odpowiadać naszym oczekiwaniom?

Tak jak dzieje się to w przypadku wszystkich innych branż i produktów nie ma takiej możliwości, by każdy sprzedawany produkt był perfekcyjny. Wybierając okna warto sięgnąć po markę Internorm, w ofercie której znajdziemy między innymi konstrukcje PVC KF 500.

Konstrukcja okienna PCV KF 500 to nowa propozycja marki Internorm, która doskonale sprawdzi się w domach pasywnych. Mamy dla Was kilka podpowiedzi, które powinny zachęcić Was właśnie do tych okien. W skrócie zechcemy wskazać na pięć powodów, dla których powinniście zdecydować się właśnie na te okna.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

– Oszklenie w charakterze I-tec

Większość producentów decyduje się na oszklenie okna poprzez jego połączenie w kilku punktach między szybą a ramą okna. W przypadku marki Internorm firma stawia na perfekcję i dlatego decyduje się na połączenie oszklenia technologią I-tec, która charakteryzuje się tym, że szyba jest przyklejona do ramy na całym obwodzie. Dzięki temu jest to połączenie rzeczywiście perfekcyjnie w każdym calu, uniemożliwiające powstanie nieszczelności.

– Bezpieczeństwo dzięki niezwykłemu ryglowaniu

Standardowo w oknach KF 500 zamiast standardowych okuć zastosowano system I-tec Ryglowanie. Jest to system zapadek wpuszczanych w ramę okienną na całym obwodzie. Technologia ta jest bardzo bezpieczna, ponieważ gwarantuje drugą klasę odporności na włamanie!  Większość włamań dokonywanych jest poprzez podważenie skrzydła okiennego. Naszego okna dzięki systemowi I-tec Ryglowanie praktycznie nie da się podważyć. Poniżej film pokazujące różne próby.

– System trzech szyb gwarantujący świetną izolacyjność cieplną

Przygotowany w  standardowym systemie Internorm system trzech szyb sprawi, że okno gwarantuje perfekcyjną izolacyjność cieplną dopasowaną do wymagań klientów oczekujących stworzenia domu pasywnego:  Uw do 0,61 W/m2K!

– System ukrytych okuć zagwarantuje idealną estetykę

Wybierając okna Internorm oczekiwać możemy również estetyki na najwyższym poziomie. Firma wprowadza bowiem w swoich oknach okucia ukryte, dzięki którym okno będzie wyglądać doskonale. Klient decydujący się na takie rozwiązania nie musi obawiać się również o kwestię czyszczenia takiego okna, ponieważ sprawa będzie prosta i wygodna. Przy widocznych okuciach niekiedy okazuje się, że uszczelka przylgowa będzie przerwana i tym samym pojawiać się może problem skraplającego się ciepłego powietrza.

– Perfekcyjne i wygodne wykończenie

Firma Internorm również w swoim modelu okien  KF 500 stawia na doskonale przygotowane estetycznie wykończenia, które będą w stanie zagwarantować perfekcyjnie wyglądające wnętrza. Do pasywnych domów nowoczesnych świetnie sprawdzą się między innymi uchwyty aluminiowe czy ramki miedzyszybowe ISO. Do tego również elementy wykończenia przygotowane w taki sposób, by unikać kanciastych kształtów a postawić na wygodę czyszczenia okna. W ten sposób każdy jego użytkownik powinien być zadowolony z możliwości jakie nam daje.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: