Wykorzystanie narożników całoszklanych w nowoczesnych domach

10 listopada 2014

W nowoczesnym budownictwie coraz większe znaczenie ma bierne wykorzystywanie energii pochodzącej ze światła słonecznego. Między innymi dlatego architekci, projektując domy, chętnie stosują duże przeszklenia, znacznie zwiększające powierzchnię przenikania światła do wnętrza. Jeszcze bardziej efektywne otwarcie przestrzeni w naszym domu, zyskamy dzięki zastosowaniu narożników całoszklanych, dzięki którym możemy naturalnie połączyć salon lub jadalnię z pięknym ogrodem.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Nieograniczone widoki

Przeszklenie całej ściany, a nawet dwóch sąsiadujących ze sobą ścian, nadaje całej konstrukcji lekkości i podkreśla ekskluzywny charakter naszego domu. Rozwiązanie takie jest idealne zarówno dla miłośników tradycji, jak i nowoczesnych rozwiązań. Transparentne ściany zapewniają niesamowity efekt wizualny, a dzięki zastosowaniu potrójnego oszklenia, pozytywnie wpływają na komfort cieplny naszego domu. Aby jednak tak ciężka konstrukcja była stabilna i jednocześnie spełniała wymagania stawiane w budownictwie energooszczędnym, konieczne jest umiejętne wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Dzięki doświadczeniu w produkcji okien o niestandardowych rozmiarach i bardzo dobrych parametrach izolacji cieplnej oraz akustycznej, firma Internorm opracowała system dużych przeszkleń, w których do minimum ograniczony został udział ramy. Takie rozwiązanie zmniejsza całkowitą przepuszczalność cieplną okna i zwiększa pasywne zyski energii. Piękne, przeszklone ściany zapewniają nam także nieograniczone widoki każdego dnia.

Ciepłe i stabilne drzwi przesuwne

Innowacyjne podejście do produkcji okien i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprawiło, że opracowaliśmy idealne drzwi podnośno-przesuwne, które we wszystkich dostępnych modelach mogą być zastosowane w budynkach pasywnych i energooszczędnych, a także połączone z przeszkleniami stałymi i całoszklanymi narożnikami. Aby jeszcze bardziej zwiększyć światło oszklenia, narożnik całoszklany nie jest przyłączany osobno, ale montowany bezpośrednio z drzwiami podnośno-przesuwnymi. Największą zaletą naszych drzwi przesuwnych jest ich kompleksowa energooszczędność. Projekty wyróżnia dbałość o każdy detal, którą najlepiej wyraża wyjątkowo ciepła konstrukcja niskiego progu. Zastosowanie włókna szklanego sprawia, że próg montowany razem z naszymi drzwiami przesuwnymi osiąga najlepszą izolację cieplną. Stabilność całej konstrukcji zapewnia rama, która dzięki połączeniu drewna lub PCV z aluminium, pozytywnie wpływa na izolacyjność cieplną całej konstrukcji. Okna i drzwi przesuwne firmy Internorm to także gwarancja piękna i nieograniczonych możliwości. Szeroki wachlarz linii stylistycznych i wzorów pozwala idealnie dopasować produkty do stylu, w jakim zaplanowany jest budynek.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: