Wspieramy architektów w ich codziennej pracy!

4 grudnia 2015

Potęp technologiczny, który przez ostatnie lata w segmencie budowlanym  nabiera coraz większego rozmachu, daje zupełnie nowe możliwości , stąd chcemy by był zaszczepiony u źródła jakim jest Architekt.

To wy tworzycie projekty, które ujrzą światło dzienne i będą służyły innym.

Architekt jest zawsze związany z otoczeniem – Świadomy znaczenia miejsca  Genius loci, zna jego historie, umie odczytać i zrozumieć siłę zastanego kontekstu, a także poprawia ewentualne słabości.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Tylko dla nielicznych

Polski rynek słynie z wielu producentów okien, więc wydawałoby się, że nie ma na nim miejsca dla Austriackiego producenta. A jednak z roku na roku rośniemy w sile i mamy coraz więcej ciekawszych realizacji – dzięki Wam. Cztery linie stylistyczne Studio, Home Pure , Home Soft i Ambiente potrafią obronić się same i dopasować do konkretnego typu budynku. Od minimalistycznej ramy okiennej, przez zlicowaną szybę z ościeżnicą, schowaną żaluzją miedzy szybami, dalej przez rozwiązania Smart Window czy szklane narożniki w rozwiązaniu pasywnym. To nie koniec możliwości, a dopiero wierzchołek góry lodowej.

 

Indywidualizm!

Dzięki tym nieszablonowym rozwiązaniom Twój projekt może stać się jeszcze bardziej oryginalny, dla tego nie sposób to przedstawić na jednym spotkaniu, przy jednej kawie, powiedzieć wszystko …[SA2] . Po to jestem Ja, by zadawać mi  trudne pytania – np.  czy można zastosować takie rozwiązanie, u[SA3]  … to moja praca i pasja. Kiedy widzę kolejne domy z nietypowymi rozwiązaniami, które podsunąłem Architektowi podczas projektowania, zaczynam wierzyć, że ten indywidualizm ma dusze.

Czym dla Architekta może być Internorm?

Wsparciem i Partnerem , budowaniem pewnej marki oraz wysokiego poziomu jakości i solidności, naktóre Internorm pracuje już prawie 85 lat w Europie. Razem możemy stworzyć portfolio i „reference book”, który pokaże nasz wkład w ciężką prace realizowanych projektów. Nie ma nic lepszego niż zadowolony klient, który Nas poleci lub będzie z nami współpracował w przyszłości. Dla nas najważniejszym celem we współpracy z klientem jest zapewnić spokój, stabilność i zaufanie. Zaufało nam już wielu klientów, są to Prezesi, Prawnicy, Właściciele w wielkich marek, jak i klienci którzy po prostu chcą mieć sprawdzony produkt!.

Gwarancja  jakości!

Głównym elementem, który weryfikuje jakość usług, jest czas.  Mija pewien okres od zakupu i montażu, i wtedy  dopiero klient może zauważyć, że okna są źle zamontowane bo np. widzi jak wieje spod parapetu lub widzi efekt przemarzania. Często zapominamy jak ważnym elementem jest montaż, nie tylko sam produkt. Dla tego Internorm ma własną kadrę montażystów i własne doświadczenie w tym zakresie.  To właśnie innowacyjność, potwierdzona europejskimi certyfikatami z zakresu produkcji i montażu markowych produktów dają nam szansę na egzystowania w tych czasach i zaproponowania czegoś nowego.

Okna twoich marzeń!

Marzenia mają swoją cenę, każdy chce kupić coś niepowtarzalnego co go wyróżni i będzie podkreślało jego osobowość . Dom to pewien element, który Nas określa jak samochód czy ubranie, pokazuje nasz gust i status społeczny, tym też jest Internorm.  Lubimy wyznaczać trendy i pokazywać ile można jeszcze zrobić z tak prostym teoretycznie tematem, jakim jest okno.

A kim Ja jestem?

Od dziecka jestem związany z budownictwem, pasjonatem motoryzacji, człowiekiem kochający sport. Wywodzę się z domu gdzie mój Ojciec był inżynierem – inspektorem budowlanym. Zabierał mnie na każdą budowę, które w latach 80,90 trwały znacznie dłużej niż obecnie – często kilka lat. Chodziłem z zainteresowaniem na wylewanie kolejnych kondygnacji wyrastających z ziemi wielkich inwestycji. Były to zupełnie inne czasy, które wspaniale wspominam. Wraz z nowym milenium przypadło mi zacząć pracować w jednym ze składów budowlanychd. Dla mnie, owstał wtedy „twardy fundament” by iść dalej, i kontynuować chodź trochę rodzinną budowlaną tradycje. W 2009 roku zacząłem przygodę oknami, u jednego z Polskich producentów. Poznając technologie, produkcje, sposoby montażu okien wydawało mi się, wiem już wiele…. Wtedy spotkałem markę Internorm, i mogę śmiało powiedzieć wszystko zaczęło się od nowa.

Z poważaniem

Krzysztof Krzyżak

Doradca Pracowni Architektonicznych

501 128 906 k.krzyzak@internorm.com.pl

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: