Praktyczne innowacje okienne

10 października 2017

Stolarka okienna na przestrzeni ostatnich latach wyraźnie się rozwinęła. Dostrzec można zmiany nie tylko na obszarze parametrów technicznych oraz wymagań, które są coraz bardziej restrykcyjne, ale również w stosowanych technologiach. Stolarka okienna na przestrzeni ostatnich latach wyraźnie się rozwinęła. Dostrzec można zmiany nie tylko na obszarze parametrów technicznych oraz wymagań, które są coraz bardziej restrykcyjne, ale również w stosowanych technologiach. Innowacje, które producenci okien proponują klientom, mają na celu wzrost ich komfortu oraz energooszczędności eksploatacji budynku. Jeden z wiodących producentów okien na europejskim rynku stworzył innowacje okienne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Bezpieczeństwo i bezkonkurencyjna jakość

To jedne z ważniejszych cech, jakimi powinny charakteryzować się dobre okna do domu, ale też budynków użytku publicznego. Internorm proponuje zatem trzy technologie I-tec, które ukierunkowane są przede wszystkim na wysoką jakość okna, jak też na jego bezpieczeństwo.

I-tec Ryglowanie zastosowano w oknach PCV i oknach PCV-aluminiowych. Z czterech stron skrzydła umieszczone zostały specjalne klapki, które przy ryglowaniu wciskane są bezpośrednio do ościeżnicy, co uniemożliwia otwarcie okna. I-tec Oszklenie zapewnia wysoką izolacyjność i również przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających w pomieszczeniu. Wykorzystana technologia FIX-O-ROUND polega na sklejeniu szyby z ramą na całym jej obwodzie, co wyróżnia okna Internorm od innych dostępnych na rynku. W ten sposób osiągają one większą stabilność, izolacyjność cieplną i akustyczną.

 

Komfort użytkowania

Okna muszą nie tylko być solidnym elementem wyposażenia domu, ale też zapewniać użytkownikowi wygodę i łatwość jego obsługi, powinny także maksymalnie spełniać swoje funkcje. Ochronę przed słońcem gwarantuje I-tec Zacienienie. Jest to fotowoltaiczny moduł pobierający energię ze słońca z inteligentnym trybem rozpoznawania dnia i nocy, sterujący żaluzją znajdującą się między szybami. Innym ciekawym rozwiązaniem jest I-tec Wentylacja. W oknie zamontowany jest wywietrznik, wymieniający stare powietrze na nowe, jednocześnie oczyszczając je z alergenów, a także ogrzewając.Dzięki niemu w pomieszczeniu zawsze panują odpowiednie warunki, mające wpływ nie tylko na samopoczucie mieszkańców, ale również na ich zdrowie. Możliwe jest dostarczanie świeżego powietrza do wnętrza budynku bez konieczności otwierania okna.

We współpracy z urządzeniem mobilnym

Okna Internorm to okna inteligentne, które w dużym stopniu „myślą” samodzielnie. Ich proces automatyzacji wspierają urządzenia mobilne i technologia I-tec SmartWindow. Dzięki niej możliwe jest sterowanie systemami tj. I-tec Zacienienie, I-tec Wentylacja z wykorzystaniem smartfona i tabletu. Ciekawe rozwiązanie dla inteligentnego domu.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: