Okna zlicowane z fasadą – styl Studio

11 sierpnia 2014

Współczesne projekty architektoniczne coraz częściej zwracają się ku minimalizmowi. Projektanci chętnie rezygnują ze zbędnych ozdobników, na rzecz prostego piękna wynikającego z połączenia nowoczesnych materiałów, takich jak aluminium i szkło. Eleganckie i proste fasady rozjaśniane są przez duże, przeszklone powierzchnie, które z powodzeniem zastępują ściany i nadają lekkość całej konstrukcji. W taką koncepcję idealnie wpisują się nowoczesne okna firmy Internorm idealnie zintegrowane z fasadą. Jak okna mogą podkreślić charakter elewacji i oddać jej minimalistyczny styl?

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Okna zintegrowane z fasadą

Aby podkreślić minimalistyczny styl projektu, zaprojektowaliśmy większość okien tak, aby umożliwić ich zlicowanie z fasadą. Dzięki temu, że tworzą jedną płaszczyznę ze ścianą, w pełni oddają ideę nowoczesnego budownictwa. Dodatkowo nasze okna można całkowicie wbudować w ścianę, tak aby widoczna było tylko szyba. Jeśli jednak zdecydujemy się na odsłonięcie ramy, możemy wybierać spośród wielu różnych wersji kolorystycznych, tak aby w pełni dopasować wszystkie elementy architektoniczne do stylu naszego domu.

Materiał wykonania okna zintegrowanego z fasadą

Szczególnie polecane do nowoczesnych projektów jest wyjątkowo trwałe i piękne połączenie drewna lub PCV z aluminium. Zapewni ono nie tylko odpowiednią sztywność naszych produktów, ale także wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną, co pozytywnie wpłynie na komfort mieszkania.

Minimalistyczne okna drewniano-aluminiowe HF 310 z linii studio idealnie wpisują się w coraz modniejszy w Polsce, surowy styl skandynawski. Dzięki temu, że skrzydło okienne znajduje się w jednej płaszczyźnie z ramą, okna te można zlicować z fasadą budynku, a nasz dom zyska nowoczesny wygląd niczym niezakłóconej bryły. Całkowicie płaska powierzchnia okna, która była możliwa dzięki usunięciu listwy przyszybowej ze skrzydła, to efekt całościowej koncepcji zakładającej minimalistyczne podejście do projektu, umożliwiające dowolną realizację pomysłów, ograniczonych jedynie naszą wyobraźnią.

 

Okna Internorm: styl Studio

Styl studio jest dedykowany wszystkim tym, którzy cenią ponadczasowy charakter prostych i nowoczesnych projektów. Dzięki wyjątkowo oszczędnej formie okien i drzwi, dom sprawia wrażenie kompletnego i idealnie funkcjonalnego. Modernistyczne projekty pozwalają jeszcze lepiej wyrazić indywidualny charakter naszego domu, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i produktów najwyższej jakości ułatwiają nam codzienne życie. Projektując okna i drzwi studio, chcieliśmy jak najlepiej wyrazić charakter nowoczesnego budownictwa, w której rezygnuje się ze zbędnych ozdobników, na rzecz czystej funkcjonalności. Proste i ostre linie, zlicowane okna, w których skrzydła są w jednej płaszczyźnie z ramą i idealnie ukryte okucia, to tylko niektóre rozwiązania pozwalające jeszcze lepiej wyrazić indywidualny charakter naszego domu.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: