Okna dopasowane do każdego pomieszczenia

16 maja 2018

Salon, sypialnia, kuchnia lub łazienka – każde pomieszczenie wykorzystuje się przecież w inny sposób. To stawia przed oknami różne wymagania. Systemy okienne PVC sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza, a okna drewniano-aluminiowe zatroszczą się o…

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Inteligentne połączenie: jednolita stylistyka po stronie zewnętrznej, a po stronie wewnętrznej drewno lub PVC

Salon, sypialnia, kuchnia lub łazienka – każde pomieszczenie wykorzystuje się przecież w inny sposób. To stawia przed oknami różne wymagania. Systemy okienne PVC sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza, a okna drewniano-aluminiowe zatroszczą się o przytulną atmosferę w salonie. Różne są także wymagania odnośnie do izolacyjności cieplnej oraz dźwiękowej w poszczególnych pomieszczeniach. Pytanie brzmi: Jakie okna pasują do jakiego pomieszczenia – i czy poszczególne systemy okienne mogą w ogóle do siebie pasować?

Internorm, wiodąca marka okien w Europie, oferuje systemy okien drewniano-aluminiowych oraz PVC-aluminiowych, które są perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem wizualnym i technicznym. Połączenie tych okien pozwala na stworzenie inteligentnego konceptu całościowego.

Meritum:

Podczas gdy stylistykę po stronie wewnętrznej, jak również system wraz z jego dodatkowymi cechami i właściwościami można dobrać do indywidualnych potrzeb, stylistyka zewnętrzna pozostaje jednolita w przypadku wszystkich elementów. Wygląd aluminiowej przedścianki znajdującej się po stronie zewnętrznej można dostosować do stylu fasady. Możliwość łączenia systemów okiennych jest bardzo opłacalna dla osób budujących lub remontujących dom, ponieważ dokonując inteligentnego wyboru można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Przykładowo drewniano-aluminiowy system okienny HF 310 jest idealnym systemem dla pomieszczeń o wysokich wymaganiach pod względem parametrów izolacyjności cieplnej, takich jak salon, pokój dziecięcy lub sypialnia, w wersji standardowej Uw wynosi 0,78 W/m2K. Świetne uzupełnienie powyższego systemu okiennego stanowi bardziej ekonomiczny system HF 210, który wspaniale sprawdzi się w kuchni, pokojach gościnnych lub na korytarzu dzięki standardowym parametrom izolacyjności cieplnej, w tym przypadku Uw wynosi 1,0 W/m2K.

A tam, gdzie zalecane są okna PVC-aluminiowe – np. w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza – Internorm dostarcza doskonałe uzupełnienie dla asortymentu okien drewniano-aluminowych w postaci okna KF 410. Dzięki dostosowanemu wyglądowi zewnętrznemu systemów, okna harmonijnie wpasowują się w aranżację wnętrza. Możliwość łączenia oraz dostosowywania w celu uzyskania jednolitej stylistyki dotyczy oczywiście także wszystkich systemów okien zespolonych znajdujących się w ofercie. Internorm oferuje również drzwi podnoszono-przesuwne w wersjach drewniano-aluminiowych oraz PVC-aluminiowych, które dostosowane są pod względem stylistyki do okien.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: