KF 310 – rewolucja w oknach PCV

17 sierpnia 2018

Jak przekonuje sam producent: „To nasze najlepsze okno z grubością profilu 71 mm”. Trudno się z tym nie zgodzić, kiedy bliżej przyjrzymy się parametrom okna i jego wykonaniu. Znajdziemy wiele cech wyróżniających ten model, które czynią go wzorem dla okien przyszłości.

Okna PCV nie są nowością na rynku, można je uznać za weteranów stolarki okiennej. Przyzwyczaiły nas do swojej uniwersalności, dobrych parametrów izolacji termicznej, a także ponadczasowego wyglądu. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują zmian, szczególnie że są możliwości i zaawansowane technologie, które pozwalają na poprawę ich parametrów i unowocześnienia designu. Przykładem innowacji jest nowość w ofercie Internorm – okno PCV KF 310, które zrewolucjonizowało branżę stolarki okiennej.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Budowa nowoczesnego okna

Nieczęsto zastanawiamy się nad budową okna. Wiemy, i w zupełności nam to wystarcza, że okno składa się z ramy i przeszklenia. Lecz co jest ukryte w środku, czego nie widać, a pełni bardzo ważną funkcję?

Okna PCV KF 310 cechują się 3-szybowym przeszkleniem o grubości 48 mm, a ich profil składa się z 6 komór. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ dzięki takiej budowie okno osiągnęło bardzo niski współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,69 W/m²K. Oznacza to, że znacznie lepiej chroni przed utratą ciepła i przedostawaniem się do wnętrza budynku chłodu z zewnątrz. Dźwiękoszczelność okna również jest imponująca, osiąga do 45 dB, co przekłada się na wysoki komfort mieszkańców. Na całym obwodzie profilu zastosowano trzy uszczelki, czego efektem jest wzrost szczelności. Internorm nie zapomniało o swoich autorskich technologiach. Okno PCV KF 310 posiada pakiet szybowy przyklejony do skrzydła na całym obwodzie – technologia I-tec Oszklenie. To dzięki temu jest ono tak bardzo stabilne.

Nowe okno od Internorm prezentuje się bardzo estetycznie. Odświeżony wygląd zawdzięczamy zwężonemu profilowi. Ponadto KF 310 dostępne jest w dwóch wariantach konstrukcyjnych – PCV i PCV-aluminium.

 

Stylistyka zgodna z upodobaniami klienta

Okna PCV KF 310 zapewniają indywidualne możliwości aranżacji. Producent spełnia życzenia klientów, tworząc rozwiązania na zamówienie, pod wymiar. Internorm bez problemu dopasuje okno KF 310 do niestandardowego projektu. W ofercie są różne kształty, w tym okrągłe i skośne, a także trzy linie stylistyczne, od klasyki przez elegancję po nowoczesność oraz modernistyczną prostotę. Okno po stronie wewnętrznej może mieć inny kolor niż po stronie zewnętrznej, dostępny jest również szeroki wybór klamek i rodzajów szkła.

KF 310 to także gratka dla amatorów dużych przeszkleń. Model jest dostępny w wersji drzwi tarasowych i balkonowych. Warto podkreślić, że okna PCV są łatwe w pielęgnacji. Dobra informacja także dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo. Oknom przyznano cetyfikat wysokiej klasy odporności na włamanie – RC2.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: