Style okien – jak dopasować okna do domu?

25 kwietnia 2013

Wybór stolarki okiennej to jedna z najistotniejszych spraw z jakimi zmierzymy się przy budowie czy remoncie domu. Dobre okna powinny cechować się podwyższonymi parametrami technicznymi, ale także pasować do naszego gustu i stylu domu. Internorm jako pierwsza firma w Europie wprowadziła podział oferty według styli budowanych domów. Dzięki temu nasi klienci w jeszcze łatwiejszy sposób mogą wybrać swoje wymarzone okna i drzwi. 

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Linia Studio

Linia Studio reprezentuje nowoczesny styl, w którym panują minimalizm i oszczędna forma. Okna i drzwi z linii studio powstały z myślą o indywidualistach, ceniących nowoczesność. Okna są proste i oszczędne w formie, a większość modeli jest zlicowana – skrzydło i rama tworzą jedną płaszczyznę. W ofercie dostępne są okna drewniano-aluminiowe, okna PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową oraz okna PCV. Do linii Studio dopasowaliśmy również drzwi, które są w całości zlicowane np. HT410.

Linia Home

To propozycja dla osób lubiących łączyć styl tradycyjny z nowoczesnym. Okna i drzwi z tej linii pozwalają stworzyć eleganckie i przytulne wnętrze. W obrębie tej linii mamy do wyboru dwa warianty: Home pure – gdzie dominują kanciaste, surowe kształty okien i drzwi, oraz wyraźniej inspirowany tradycją Home soft– charakteryzujący się łagodnym i eleganckim designem okien, tworzący miłą i przytulną atmosferę.

Linia Ambiente

To styl pasujący najbardziej do tradycjonalistów ceniących sobie wzornictwo klasycyzmu i secesji. Okna i drzwi z linii Ambiente doskonale pasują do domów w stylu tradycyjnym oraz stylizowanych rezydencji. Tradycyjny charakter tej linii podkreślają szprosy w oknach oraz drzwi. Duży wybór klamek i innych akcesoriów pozwalają na daleko posuniętą indywidualizację okien i drzwi. Dodatkowo okna są dostępne w wersji Softline – o zaokrąglonym kształcie, oraz Premium o kształcie wklęsło-wypukłym.

 

Czy wiesz już w jakim stylu będzie lub jest twój dom? Jeśli nie, z przyjemnością pomożemy dobrać ofertę do twojego projektu. A jeśli decyzja już zapadła, wypełnij formularz darmowej wyceny twojego projektu.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: