Jakie okna kupić do domu?

19 października 2016

Zakup okien do domu, zarówno nowo budowanego jak i modernizowanego, powinien być podejmowany świadomie i z myślą o wieloletniej eksploatacji. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Trwałość materiału

Okna do domu powinny być trwałe. Należy brać pod uwagę to, że kolejna wymiana nastąpi najprawdopodobniej dopiero za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Musimy więc mieć pewność, że do tego momentu okna pozostaną estetyczne, sprawne i szczelne. Mając więc do wyboru nieco droższe okna, dobrze jest pamiętać, że wyższy koszt zakupu zwróci się w ciągu całego okresu eksploatacji. W Internorm standardowo otrzymujesz na każdy produkt 10 lat gwarancji. Z doświadczenia wiemy natomiast, że w przypadku stosowania się do wytycznych na temat pielęgnacji i konserwacji nasze okna będą służyć 30 lat.

 

Estetyka

Okna, które zamontujemy w domu, muszą harmonijnie komponować się z elewacją i innymi elementami budynku niezależnie od panującej mody czy naszych zmieniających się gustów. Jeśli jednak zdecydujemy, że za kilka czy kilkanaście lat będziemy chcieli odświeżyć okna nadając im nowy kolor, wybrać należy stolarkę drewnianą, która w przeciwieństwie do plastikowej umożliwia jej malowanie.

 

 

Okna energooszczędne

Energooszczędność gwarantuje spore zyski przez lata. Niski poziom współczynnika Uw, zapewnia wysoki poziom izolacji cieplnej. Jeśli na przykład do wyboru mamy dwa okna, jedno z wartością Uw=1,4 W/m²K, a drugie 0,69 W/m²K skłaniajmy się ku temu drugiemu. Zapewni ono bowiem, że tracić będziemy znacznie mniej kosztownej energii potrzebnej do ogrzania budynku.

Dlaczego warto wybrać okna Internorm?

Internorm, oferuje ci niepowtarzalne rozwiązania okienne dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb. Nasze okna są trwałe, estetyczne i bardzo ciepłe. Ciężko jest w kilku zdaniach opisać całą naszą ofertę, dlatego też jeśli jesteś zainteresowany zakupem z przyjemnością pomogą ci nasi doradcy. Możesz się z nami skontaktować mailowo,  telefonicznie albo po prostu wypełnić ten formularz – a my skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to możliwe.

 

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: