Drzwi zewnętrzne – rozwiązania najwyższej jakości od Internorm

1 września 2013

Drzwi zewnętrzne powinny być wizytówką naszego domu, dlatego przy ich wyborze zdecydowanie powinniśmy kierować się estetyką. Jednak oprócz wyglądu należy również brać pod uwagę dwie inne cechy: poziom izolacyjności termicznej i bezpieczeństwo antywłamaniowe. Firma Internorm należy do czołowych europejskich producentów drzwi i okien. Oferowane przez markę drzwi wejściowe charakteryzują się wysokim poziomem estetyki oraz bardzo zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi czyniącymi je ciepłymi i trudnymi do sforsowania przez złodziei.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Drzwi aluminiowe i drewniano-aluminiowe

W ofercie Internorm dostępne są drzwi wejściowe aluminiowe i drewniano-aluminiowe. Ten pierwszy rodzaj charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szerokimi możliwościami indywidualizacji wyglądu, najlepszą ochroną przed warunkami atmosferycznymi oraz bezproblemowym utrzymaniem w czystości. Drzwi drewniano-aluminiowe, wyposażone również w warstwę z pianki termoizolacyjnej, spełniają natomiast rygorystyczne wymagania stawiane przez budownictwo niskoenergetycznym i pasywnym.

Zabezpieczenia antywłamaniowe i izolacja akustyczna

Drzwi wejściowe Internorm są bardzo dobrze zabezpieczone przed forsowaniem ich z zewnątrz. W zależności od modelu, charakteryzują się one klasą antywłamaniową WK1 lub WK2, co skutecznie zatrzymuje włamywaczy i zniechęca ich do prowadzenia dalszych działań. Drzwi Internorm są również bardzo dobrze zaizolowane pod względem akustycznym, co powoduje, że zatrzymują one większość niepożądanych dźwięków dochodzących z zewnątrz.

Wysoka estetyka drzwi

Drzwi wejściowe Internorm dostępne są w czterech liniach stylistycznych: studio, home pure, home soft oraz ambiente. Linia studio to estetyka przede wszystkim oryginalna, awangardowa i jednopłaszczyznowa. Seria home pure/home soft to purystyczne i nowoczesne lub eleganckie i subtelne akcenty. Estetyka ambiente to natomiast wygląd bardziej tradycyjny i klasyczny. Dzięki tak szerokiej gamie stylistycznej, drzwi Internorm można wybrać zgodnie z własnym poczuciem smaku i estetyki.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: