Gdzie kupić okna do domu?

22 listopada 2020

Budując dom jednorodzinny lub przeprowadzając generalny remont w końcu stajemy przed dylematem, gdzie kupić najlepsze okna do budynku. Nie każdy z nas musi być specjalistą od stolarki okiennej, na szczęście eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą, objaśniając, na co zwrócić uwagę przy wyborze okien. Naszym zdaniem przemyślany zakup okien należy podzielić na trzy etapy.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z proponowanymi przez producentów systemami

Rynek okien do domów jednorodzinnych daje klientom bardzo szeroki wybór. Dlatego zanim zastanowimy się, gdzie kupić okna do domu, najlepiej wykonać wstępny research, do którego wystarczy wiedza czerpana z internetu. Wiele dowiemy się między innymi ze strony producenta, gdzie przedstawione zostają właściwości okien, takie jak najważniejszy współczynnik przenikania ciepła, decydujący o właściwościach termoizolacyjnych. Nowoczesne okna zawierają ponadto wiele innowacyjnych systemów. Dowiemy się więc, dlaczego warto rozważyć zakup okien z szybami przyklejonymi na całej długości ramy (I-tec Oszklenie), dlaczego wentylacja z wymiennikiem ciepła jest bardziej opłacalna (I-tec Wentylacja) lub jak skonstruowane są wytrzymałe okna drewniano-aluminiowe (I-tec Core). Oczywiście najlepiej wybierać producentów, którzy są doświadczeni na rynku, działając od wielu lat i będąc liderami w produkcji innowacyjnych okien energooszczędnych.

Dokonaj rzetelnej wyceny

Wiedząc już, gdzie kupić okna do domu, które spełnią nasze wymagania, możemy dokonać wstępnej wyceny projektu. Taka możliwość istnieje na stronie Internorm. Wystarczy wybrać interesujący nas model lub modele okien, zaznaczyć swoje preferencje i przekazać dodatkowe uwagi oraz dane do kontaktu przy pomocy specjalnego formularza. Jeśli dysponujemy projektem lub szkicem, on również powinien zostać załączony do wiadomości, ponieważ z pewnością sprawi, że wycena stanie się bardziej precyzyjna. Dobrzy producenci i dystrybutorzy okien do domów jednorodzinnych przygotowują okna na wymiar, również w niestandardowych wymiarach i w postaci dużych przeszkleń. To kolejna ważna wskazówka dotycząca tego, gdzie kupić okna do domu, które będą nam służyły przez wiele lat i optymalnie spełniały wszystkie swoje funkcje. Liczy się nie tylko doskonała izolacja termiczna, ale również estetyka dopasowana do wymagań współczesnych wnętrz. Czołowi producenci udostępniają klientom swoje produkty w wielu wariantach kolorystycznych i designerskich.

Gdzie kupić okna? Odwiedź najbliższy salon

Ostatecznie, najlepiej odwiedzić salon interesującego nas dystrybutora i obejrzeć wybrane okna z bliska. Na miejscu możemy zapoznać się w praktyce z oferowanymi przez producentów innowacyjnymi technologiami, a także porozmawiać z ekspertem, który będzie rzetelnym doradcą w kwestii wyboru okien. Warto pamiętać, że czołowi producenci okien zajmują się również ich montażem, ponieważ tylko przeprowadzenie go w sposób prawidłowy stanowi gwarancję, że okna zachowają swoje właściwości termoizolacyjne i będą służyły domownikom przez wiele lat.

Zapraszamy do oddziałów Internorm i partnerskich w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie i Wrocławiu, gdzie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzić w kwestii wyboru najlepszej stolarki okiennej.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: