Energooszczędne okna i drzwi Internorm – sprawdź lidera rozwiązań energooszczędnych

2 maja 2013

Internorm to największy producent okien w Europie, który, w ciągu swojej historii wyprodukował ponad 20 mln okien. Co ważne nigdy nie utracono jakości kosztem ilości, dzięki czemu dziś jest to absolutny lider w zakresie technologii i energooszczędności okien i drzwi.

Tym co już na starcie daje firmie dużą przewagę, ale i wielką odpowiedzialność, jest całościowa koncepcja produkcji. W Internorm wszystkie etapy procesu tworzenia okien są w rękach firmy. Począwszy od działu badań i rozwoju, którego historycznym dziełem jest pierwsze w Europie okno z tworzyw sztucznych, okna drewniano aluminiowe, okna bez widocznych okuć, poprzez własną produkcję szkła izolacyjnego i zestawów szybowych, tłoczenie profili okiennych, różnorodne wykończenie a skończywszy na logistyce. Odpowiednie procedury i bezkompromisowość będące efektem dekad doświadczeń pozwalają na zachowanie jakości niedostępnej dla innych producentów, nawet na tak dużą skalę produkcji. To właśnie dlatego Internorm od lat jest liderem na rynku okien energooszczędnych.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Najcieplejsze okna pasywne

Wszystkie okna Internorm są oknami, których parametry cieplne są w najsłabszym przypadku energooszczędne. Ich współczynniki izolacyjności termicznej nie mają sobie równych. Zapewnia to odpowiednia konstrukcja okna, wykorzystane materiały oraz odpowiedni projekt i jakość wykonania. Część wariantów poddano badaniom w Instytucie Domu Pasywnego w Darmstadt, który weryfikuje parametry okna. Wszystkie badane okna zdały test śpiewająco. Internorm jako jedyna firma w Europie posiada aż 9 certyfikatów wydanych przez tę prestiżową instytucję. W efekcie to właśnie Internorm oferuje swoim klientom najdokładniej sprawdzone i najcieplejsze okna. Co więcej idealnie dopasowane stylistycznie do wymagań architektonicznych.

 

Swoboda wyboru

To czym jeszcze wyróżnia się największy producent okien w Europie to ilość stylów i modeli okien. Do podziału na trzy główne linie stylistyczne dopasowane do wymagań współczesnej architektury, czyli „Studio” dla najbardziej nowoczesnych, „Home” dostosowane do współczesnej architektury i „Ambiente” które pod postacią tradycyjnie wyglądających okien oferuje najnowsze osiągnięcia techniki stolarki otworowej, należy dodać wielość poszczególnych modeli w ramach każdej z nich różniących się od siebie zastosowanymi materiałami (drewno-aluminium, PCV, PCV-aluminium). Dodatkowo mnogość dostępnych barw (w większości przypadków cała paleta RAL) zapewnia absolutną swobodę w wyborze okien, niedostępną u konkurencji. Warto także dodać, że dla Internorm okna na indywidualne zamówienie o nietypowym rozmiarze a nawet kształcie to żaden problem.

Najnowocześniejsze technologie

Od lat Internorm regularnie prezentuje rozwiązania, które nadają kierunek rozwojowi europejskiego rynku okien. Specjalna technologia  „I-tec Oszklenie” gwarantuje energooszczędność i antywłamaniowość okien (dzięki klejeniu szyby do profilu na całym obwodzie okna), „I-tec Zacienienie” to samodzielne rolety zasilane dzięki energii słonecznej, całkowicie niezależne energetycznie, „I-tec Wentylacja” to wbudowany w okna system wentylacji, który dzięki zastosowaniu odpowiedniego przepływu powietrza i zastosowaniu wymiennika ciepła nie tylko nie powoduje strat energii ale i zapewnia bezpieczeństwo i komfort, dzięki dopływowi świeżego powietrza oraz wreszcie rewolucyjna „I-tec Ryglowanie” której efektem jest okno pozbawione okuć, które zastąpiły specjalne ryglujące zapadki.. Wszystkie te technologiczne rozwiązania dostępne są jedynie w Internorm.

Ponad 20 milionów okien

Na polskim rynku działa wielu producentów okien, jednak żaden z nich skalą działania nie może się równać z Internorm. Trzy zakłady w Austrii od początku istnienia firmy wyprodukowały już 20 milionów okien. 1250 przedstawicielstw w 20 krajach, blisko 2000 pracowników w samej centrali, oraz wyznaczanie standardów technologicznych dla całej branży od lat pozwalają nie tylko utrzymać pozycję lidera ale ją stale wzmacniać.

Dzięki całościowemu podejściu do produkcji, nakładom na rozwój i swobodzie wyboru okien Internorm stał się synonimem najwyższej jakości, zaufania i innowacyjności – firma jest niekwestionowanym liderem rozwiązań energooszczędnych.

 

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: