Energooszczędne drzwi przesuwne do ekskluzywnych domów jednorodzinnych

7 czerwca 2018

Decydując się na perfekcję i estetykę, jaką gwarantuje firma Internorm warto postawić na innowacyjne drzwi przesuwne przygotowane pod kątem domów jednorodzinnych o charakterze pasywnym. Na szczególną uwagę zasługuje model HS 330.

Perfekcja i estetyka to bez wątpienia te najważniejsze czynniki, które trzeba wskazać, gdy bierze się pod uwagę działalność firmy Internorm. Wśród okien i drzwi każdy wymagający klient powinien bez większych problemów wybrać dla siebie coś wygodnego. Decydując się na ofertę firmy możemy postawić na innowacyjne drzwi przesuwne przygotowane pod kątem domów jednorodzinnych o charakterze pasywnym. Na szczególną uwagę zasługuje model HS 330, który choć w stałej produkcji pojawił się nie tak dawno, już teraz podbija serca użytkowników.

Przygotowując ekskluzywną nowoczesną konstrukcję, stawiamy przede wszystkim na estetykę, potem również na funkcjonalność i praktyczność. Drzwi przesuwne HS 330 są efektem pracy inżynierów firmy Internorm, którzy otrzymali zadanie stworzenia drzwi funkcjonalnych, estetycznych, bezpiecznych i, co bardzo ważne, dopasowanych do stosowanych współcześnie konstrukcji energooszczędnych. Tak powstały ekskluzywne drzwi HS 330 cieszące się dużym zainteresowaniem klientów.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Dobór materiałów, konstrukcja, wykonanie

Inżynierom marki Internorm udało się znaleźć złoty środek w konstrukcji drzwi poprzez połączenie drewna oraz aluminium. Można powiedzieć, że to doskonała opcja, która zmaksymalizowała zalety produktu oraz ograniczyła jego wady. Aluminium jako lekkie tworzywo sprawdziło się w konstrukcji perfekcyjnie, ponieważ nawet imponujący rozmiar konstrukcji nie stanowi problemu. Charakteryzuje się ono dużą odpornością, dlatego będzie dobrym wyborem, gdy drzwi mają mieć kontakt ze światem zewnętrznym i czynnikami atmosferycznymi. Natomiast drewno stało się uzupełnieniem gwarantującym idealną estetykę takich drzwi. Dzięki niemu udało się stworzyć przyjemny, domowy charakter drzwi przesuwnych HS 330.

Perfekcyjna energooszczędność

Zadaniem pracowników Internorm, jak wspominaliśmy, było stworzenie drzwi, które będą się charakteryzować doskonałą pasywnością i dlatego sprawdzą się w domu energooszczędnym. Udało się te oczekiwania idealnie spełnić, przygotowując konstrukcję, która charakteryzuje się świetną izolacyjnością cieplną na poziomie Uw do 0.67 W/m2K. Oczywiście ten element został również potwierdzony stosownym certyfikatem. Nowa technologia produktów w formie włókna szklanego to perfekcyjna decyzja producentów, która zmaksymalizowała izolację termiczną. Te właściwości są o tyle cenne, że to właśnie przez okna oraz drzwi ucieka nam zazwyczaj około 30% ciepła z domu.

Prawdziwe bezpieczeństwo

W przypadku konstrukcji drzwi przesuwnych o dużym przeszkleniu mogłaby się pojawić obawa o to, czy konstrukcja będzie bezpieczna w zakresie swojej antywłamaniowości. Inżynierowie Internorm zadbali o ten aspekt, dzięki czemu zabezpiecza nas drugi stopień antywłamaniowości (RC2) i do tego system potrójnej szyby o znaczącej grubości. Tym samym drzwi z doskonałymi okuciami będą w stanie zagwarantować nam bezpieczeństwo w naszym domu. Marka Internorm stawiając na innowacyjność, zadbała więc o każdy element okna.

Estetyka także ma znaczenie

Producenci drzwi HS 330 wzięli również pod uwagę walory estetyczne. Zaprojektowano okna o dużym przekroju na prostej ramie, gwarantujące dużą ilość światła w każdym wnętrzu. Dlatego lekkie drewniano-aluminiowe przeszklone drzwi przesuwne HS 330 rzeczywiście ciekawą propozycją dla wymagających klientów, sprawdzą się idealnie w nowoczesnych domach.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: