Drzwi wejściowe z kontrolą dostępu. Jeden klucz lub czytnik linii papilarnych

22 lutego 2014

Bezpieczeństwo Twojego domu zapewnią odpowiednio dopasowane drzwi wejściowe z kontrolą dostępu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie musisz się już martwić, że nosisz ze sobą ciężki pęk kluczy, które możesz zgubić. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań drzwi wejściowych z kontrolą dostępu, które są nie tylko nowoczesne, ale także gwarantują zabezpieczenie domu przed niepożądanymi gośćmi.

czytnik linii papilarnych

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Jeden klucz do wszystkich pomieszczeń

Innowacyjnym i wygodnym systemem zabezpieczenia domu jest system jednego klucza. Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy jeden klucz, aby otworzyć kilka lub kilkanaście wkładek w domu. Wkładki można montować w drzwiach wejściowych, wewnętrznych, w drzwiach garażowych i bramach. Zaletą systemu jednego klucza jest to, że nie ma potrzeby nosić przy sobie pęku kluczy, nie musisz także pamiętać, który klucz otwiera poszczególne drzwi w domu. Taki system ma również możliwość określenia, do których drzwi mają dostęp poszczególni domownicy. Jeśli chcesz, aby dzieci nie wchodziły do gabinetu lub garażu, możesz w prosty sposób ograniczyć im dostęp i zwiększyć bezpieczeństwo Twojego domu. Takie rozwiązanie zdecydowanie zapewnia wygodę i poprawia komfort mieszkania. Dodatkowo jeśli zgubisz klucz nie musisz wymieniać wszystkich zamków. Wystarczy, że wkładki zostaną przekodowane. System jednego klucza to gwarancja bezpieczeństwa i komfort użytkowania.

 

Czytnik linii papilarnych zamiast klucza

Kolejnym nowoczesnym sposobem, w którym liczy się ochrona mienia i wygoda domowników jest wyposażenie drzwi wejściowe w czytnik linii papilarnych, który z powodzeniem zastępuje tradycyjny klucz. Dzięki zamontowaniu czytnika linii papilarnych przy drzwiach wejściowych zyskujesz pewność, że swój klucz masz zawsze pod ręką, nie masz możliwości zgubienia go, nikt go nie ukradnie. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania gwarantują, że manipulacje od zewnątrz nie są możliwe. Aby otworzyć drzwi wejściowe, wystarczy jedno przeciągnięcie palcem. Intuicyjny system w prosty sposób umożliwia dodawanie osób uprawnionych, a nowoczesne i inteligentne oprogramowanie uczy się przy każdym użyciu czytnika, rozpoznając rosnące palce Twoich dzieci czy zmiany nawyków domowników.

Dobrze zabezpieczone drzwi wejściowe to gwarancja spokojnych nocy i udanych wyjazdów wakacyjnych. Dlatego tak ważne jest optymalne dopasowanie systemu zabezpieczeń do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystanie z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, takich jak system jednego klucza czy czytnik linii papilarnych, sprawi, że Twój dom będzie bezpiecznym i wygodnym miejscem.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: