Homestory rodziny Sperrer

Dom z lat 70-tych przekształcił się w nowoczesne marzenie, w którym można zamieszkać. Rodzina Sperrer spełniła swój sen o własnym domu jednorodzinnym. O renowacji wraz z 2 dzieci i radości zamieszkaniu we własnym domu, opowiada blogerka, matka i żona – Lisa Sperrer.

Renowacja z łatwością

Plan wniosku do budowy nowego domu był gotowy, ale wtedy młoda rodzina natrafiła na ten wyjątkowy dom z lat 70-tych. Wielkość, rozkład i zwłaszcza widok przekonały od początku i dotychczas rodzina Sperrer nie żałuje w ogóle decyzji. Już podczas pierwszych oględzin wiedzieli, jak kiedyś będzie wyglądał dom. I dokładnie tak się stało. Konstrukcyjnie dom nie musiał być cokolwiek zmieniony. Wymiana okien i nowa łazienka to były największe zmiany, ale tutaj rodzina liczyła na kompetentnych i godnych zaufania specjalistów, na których mogli polegać. Uważali jako nieuzasadnione początkowe wątpliwości dotyczące szkód na murze podczas wymiany okien lub obciążenia pyłem. Wszystko poszło szybko, bezstresowo i wszystko zostało starannie przykryte, tak że młoda rodzina znalazła dom po zamontowaniu tak samo czysto, jak go pozostawili.

Ciepło i przytulna atmosfera podkreślają ognisko domowe

Naturalne, długotrwałe materiały i chroniący zasoby styl życia mają dla rodziny wielką rolę. Decyzja, żeby zastosować okna drewniano-aluminiowe, była tym samym od początku ewidentna. Drewno jako materiał promieniuje wiele ciepła i powoduje, że pomieszczenie jest odczuwalnie przyjemniejsze. W przeciwieństwie do wielu poglądów blogerka twierdzi, że drewno jest łatwiejsze do czyszczenia i kolor pozostaje dłużej zachowany.

Idealne okna do renowacji

HF 410 – klasyk wśród okien drewniano-aluminiowych

Okna drewniano-aluminiowe

Do naszych okien drewniano-aluminiowych stosujemy wyłącznie najpiękniejsze fragmenty pnia drzewa. Równomierna powierzchnia drewna prezentuje się jeszcze lepiej i leżąca na zewnątrz powłoka aluminiowa chroni drewno przed wietrzeniem. Wysoce termoizolacyjna pianka termiczna, która znajduje się pomiędzy drewnem na stronie wewnętrznej i kanciastą powłoką aluminiową na stronie zewnętrznej, zapewnia znakomitą termoizolację. Dokładne sklejenie wokół szyby szklanej z ramą okienną czyni HF 410 zabezpieczone przed włamaniem i stabilne.

WIĘCEJ

Porady i triki do własnego projektu mieszkania

Przed zakupem musi być dokładnie wyjaśnione, co powinno podlegać renowacji. Przy tym musi być wykonany realistyczny zakres budżetu, który posiada rezerwy. Dla rodziny Sperrer było ważne, żeby projekt pozostał przejrzysty. Przy małych zmianach została wystawiona na próbę własna zręczność rzemieślnicza i przy większych pracach renowacyjnych liczyła się współpraca ze specjalistami jak Dystrybutorami Internorm do istotnego czynnika powodzenia. Lisa Sperrer spędziła razem ze swoim mężem prawie 2 miesiące nieprzerwanie na placu budowy. Otrzymała również wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół. Ogólnie biorąc była to dla wszystkich pełna napięcia przygoda. Rodzina rośnie z każdym wyzwaniem i chętnie zabiera się wspólnie do pracy jako team, aby zrealizować bliski im projekt.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: