I-tec Core – stabilny drewniany rdzeń w ramie okiennej i skrzydle

Perfekcyjne właściwości dzięki nowej technologii rdzenia. Trwałość drewna nie ma sobie równych. Dlatego wykorzystując ten tradycyjny i naturalny surowiec opracowaliśmy nową technologię konstrukcji okien. Aby stworzyć dla Państwa okna jeszcze stabilniejsze, wytrzymalsze i bardziej skrojone na miarę.

Stabilne okna oraz przeszklenia wielkogabarytowe

I-tec Core to rdzeń izolacyjny z cienkich sklejonych warstw drewna, który stanowi serce okna drewniano-aluminiowego. Dzięki I-tec Core obrabiamy w rdzeniu okna z drewna/aluminium HF410 cienkie laminowane warstwy drewna, znane dotychczas tylko z belek wiązań dachowych o wysokiej stabilności. To drewno jest znacznie bardziej odporne na wilgoć, solidne i wyjątkowo mocne. Nowy surowiec High-tech jest wysokowydajny pod względem zużycia zasobów, a dzięki szczególnej nośności można go stosować w większych wymiarach. Otwarty, jasny salon z wielkimi przeszkleniami wymaga specjalistycznych rozwiązań okiennych, które zapewnią nie tylko maksymalną stabilność i odporność, ale także wąską, dopasowaną estetycznie ramę. Internorm opracował rdzeń drewniany I-tec Core, który jest odpowiedzią na te potrzeby. Cienkie, klejone warstwy drewna są wyjątkowo odporne, sprężyste i stabilne.

Duże powierzchnie szklane, drzwi podnoszono-przesuwne i okna panoramiczne można dzięki temu produkować bez żadnych problemów. Wąska konstrukcja ramy nadaje tym rozwiązaniom nową jakość. Co więcej, nowy, zaawansowany technologicznie materiał jest oszczędny, trwały, a dzięki specjalnej nośności pozwala na jeszcze większe wymiary okien.

Konstrukcja

W odróżnienie od zwykłych okien drewnianych, rdzeń okna drewniano-aluminiowego HF 410 został stworzony z kilkunastu cienkich warstw wytrzymałego drewna. Rozwiązanie to, znane pod nazwą I-tec Core, tworzy wyjątkowo sztywną, ciepłą oraz bezpieczną konstrukcję.

Duże systemy okienne

Rdzeń I-tec Core sprawia, że rama okienna jest stabilniejsza, co pozwala nam na tworzenie jeszcze większych przeszkleń czy drzwi przesuwnych.

Estetyka

Drewno wykończeniowe osłaniające rdzeń można dostosować do mebli, podłogi lub drzwi. Oprócz zwykłych gatunków drewna, takich jak świerk i modrzew, dostępny jest dąb, jesion i orzech.

Porozmawiaj z nami o ofercie

Modele okna z technologią I-tec Core

Okno drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

PRAWDZIWA INNOWACJA

Okna HF 410 z technologią I-tec Core

Krótki film o oknie HF 410, wyposażonym w technologię I-tec Core.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest gotowy by wesprzeć Cię w Twoim wyborze

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu.

Umów się na spotkanie

DLACZEGO INTERNORM

Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe.

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY I NAGRODY

muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP
muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: