Stolarka okienna. Nowe okna są piękne i funkcjonalne.

Dobrze dopasowana stolarka okienna przyniesie nam wiele korzyści. Dlatego, jeśli stare okna nie spełniają naszych oczekiwań, nie warto zwlekać z wymianą. Dzięki ciepłym oknom znacznie oszczędzimy na ogrzewaniu, a nasz dom będzie bezpiecznym i spokojnym miejscem, w którym chętnie odpoczniemy..

Dobrze dopasowana stolarka okienna przyniesie nam wiele korzyści. Dlatego, jeśli stare okna nie spełniają naszych oczekiwań, nie warto zwlekać z wymianą. Dzięki ciepłym oknom znacznie oszczędzimy na ogrzewaniu, a nasz dom będzie bezpiecznym i spokojnym miejscem, w którym chętnie odpoczniemy po całym dniu. W ofercie firmy Internorm znajdziemy szeroki wybór produktów, dzięki czemu możemy dopasować energooszczędne okno do każdego projektu i naszych indywidualnych potrzeb. Nowe okna są już nie tylko bezpieczne i ciepłe, ale także piękne i w pełni funkcjonalne.

Stolarka okienna niestandardowych rozmiarów

Duże przeszklone powierzchnie nadają konstrukcji lekkości i wpuszczają do naszego domu jeszcze więcej naturalnego, słonecznego świtała. Dlatego z zaciekawieniem przyglądamy się najnowszym rozwiązaniom, które umożliwiają przeszklenie nawet dwóch sąsiadujących ze sobą ścian, bez ryzyka utraty ciepła i zmniejszenia bezpieczeństwa domowników. Wybierając duże okna pamiętajmy jednak, że aby okno było w pełni funkcjonalne, musimy zadbać o stabilność całej konstrukcji. Idealną ramą, na której można oprzeć nawet najcięższą ciepłą szybę, jest połączenie drewna z aluminium. Takie rozwiązanie zapewni nam nie tylko oszczędność energii elektrycznej, ale także pozwoli cieszyć się niczym nieograniczonymi widokami każdego dnia.

Dopasuj okno do siebie

Rozumiemy, że każdy z nas ma swoje upodobania i ulubione style. Jedni wybierają klasyczne piękno i łagodne linie, inni zakochani są w nowoczesnej skandynawskiej prostocie i oszczędności projektowania. Dlatego style okien Internorm są tak zróżnicowane, a my możemy wybrać odpowiednie okno i podkreślić indywidualny charakter naszego projektu.

Warto już dziś zapoznać się z przemyślanymi koncepcjami linii studio, home i ambient, aby nasz dom mógł zabłysnąć nowym blaskiem.

Dopełnieniem funkcjonalnych okien Internorm jest szeroki wybór akcesoriów: od rolet, moskitier przez fantazyjne wzory klamek i podchwyty. Dzięki dobraniu odpowiednich dodatków nasze okna będą jeszcze piękniejsze i bardziej funkcjonalne. Nowoczesne, zintegrowane z oknem żaluzje latem ochronią nas przed upałami, zimą będą stanowiły dodatkową barierę przed utratą ciepła. Kompletna i idealnie dopasowana oferta firmy Internorm to gwarancja, że nasze nowe okna będą piękne, praktyczne i trwałe na lata. Dzięki nowym oknom jeszcze lepiej wyrazisz siebie.

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności