Okna PCV w rozmiarze XL

Całkowicie przeszklone, transparentne ściany wprowadzają dodatkowe światło słoneczne do naszego salonu lub jadalni, powiększają optycznie wnętrza i sprawiają, że piękno otaczającego nasz dom ogrodu jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie dziwi więc fakt, że okna w rozmiarze XL cieszą się..

Całkowicie przeszklone, transparentne ściany wprowadzają dodatkowe światło słoneczne do naszego salonu lub jadalni, powiększają optycznie wnętrza i sprawiają, że piękno otaczającego nasz dom ogrodu jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie dziwi więc fakt, że okna w rozmiarze XL cieszą się coraz większym uznaniem inwestorów i projektantów.

Duże okna a budownictwo energooszczędne

Wybierając okna o niestandardowych rozmiarach często zastanawiamy się czy zastosowanie dużych przeszkleń nie będzie wiązało się z większymi niż w przypadku okien standardowych stratami ciepła. Aby nie dopuścić do takiego stanu, warto wybierać okna o podwyższonej izolacyjności cieplnej. Takie okna – wyposażone w potrójny zestaw szybowy – będą nie tylko chroniły nasz dom przed niekontrolowaną ucieczką ciepła, ale także, dzięki biernemu pozyskiwaniu energii ze światła słonecznego, dogrzeją go zupełnie za darmo. Najlepiej jeśli przeszklone ściany będą znajdowały się na południowej elewacji, wtedy pasywny zysk energetyczny będzie największy. Ponieważ energooszczędne pakiety szybowe są dość ciężkie, warto dodatkowo wzmocnić całą konstrukcję na przykład łącząc PCV z trwałym i odpornym aluminium. Oprócz stabilności okna, zyskamy możliwość dowolnego kolorystycznego dopasowania zewnętrznej strony okna do elewacji i stylu, w którym zaprojektowany jest nasz dom.

Okna w rozmiarze XL dopasowane do Twoich potrzeb

Okna produkowane przez Internorm są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać przeszklenia o imponujących rozmiarach, wszystko zależy od Waszych potrzeb i wymagań. Poszerzając naszą ofertę, stawiamy na rozwój i nowoczesne rozwiązania, które już dziś pozwalają na przeszklenie całej ściany, a nawet ścian ze sobą sąsiadujących, zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak i pasywnym. Chcemy, żeby klienci firmy Internorm zawsze otrzymywali produkty o największej możliwej izolacyjności cieplnej i nie musieli przy tym rezygnować z marzeń o otwartym, jasnym domu i oknach w rozmiarze XL.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Aby nic nie stanęło na przeszkodzie przy realizacji Twojej wizji nowoczesnego i przestronnego domu, firma Internorm wprowadziła własny transport: „Logistykę XL” z odpowiednio przystosowanym samochodem ciężarowym oraz dźwigiem. Dbając o komfort naszych klientów i staranną realizację zamówień, indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Dzięki temu wciąż powiększa się liczba zadowolonych klientów Internorm.

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności