Okna pasywne drewniane - poznaj darmową wycenę

Okna pasywne wycena

Zakup okien to bardzo ważna decyzja. Z tego względu warto skonsultować ją z ekspertami, nie tylko w zakresie wybranych rozwiązań, ale także ceny. Marka Internorm oferuje swoim klientom bardzo wygodne rozwiązanie. Przed wizytą w salonie i złożeniem zamówienia można wygodnie online wycenić produkty tej firmy, między innymi okna pasywne drewniane. Darmowa wycena nie jest oczywiście zobowiązująca, lecz pozwoli zorientować się w kosztach. Wystarczy wypełnić specjalny formularz online. Od czego zależy wycena okien pasywnych drewnianych i innych produktów? Oto najważniejsze czynniki!

Okna pasywne drewniano-aluminiowe - od czego zależy wycena?

Oferta firmy Internorm obejmujące okna pasywne drewniane, a konkretnie drewniano-aluminiowe to wiele różnorodnych modeli. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę, dlatego wybór przełoży się jako pierwszy czynnik na ostateczną cenę okien. Każdemu klientowi zależy oczywiście na najwyższej energooszczędności okien pasywnych, lecz w grę wchodzą jeszcze dodatkowe czynniki, choćby izolacja akustyczna czy klasa bezpieczeństwa, co jest związane z miejscem, w którym stanie budynek. Nieprzypadkowo na stronie internetowej ceny nie są podane. Wszystko zależy od konfiguracji w ramach konkretnego modelu, która również w znaczący sposób wpływa na koszt.

Wymiary okien - istotny czynnik przy określaniu ceny

Jednym z najważniejszych czynników będą oczywiście wymiary okien. Firma Internorm dostarcza swoim klientom okna wykonywane na zamówienie, a projektanci i właściciele domów mogą przy tym popuścić wodze fantazji. Należy jednak pamiętać, że nieszablonowe projekty, między innymi duże przeszklenia, mogą kosztować nieco więcej. Internorm oferuje ciągłe łączenia szkła typu fix o łącznej długości do 12 metrów (model StudioXL) albo pojedynczą taflę szkła o długości do 4 metrów (model HX 300), a także szklane drzwi przesuwne o maksymalnej długości 6,5 metra. Dodatkowo wszystkie wymienione przeszklenia mogą osiągnąć wysokość 2,8 metra. W celu precyzyjnej wyceny do formularza należy dołączyć projekty budynku.

Specyfika w ramach jednego modelu

Na wycenę wpływają także inne czynniki, które różnicują projekt w ramach jednego modelu pasywnych okien drewnianych. Chodzi między innymi o zastosowany rodzaj oszklenia – szkło antywłamaniowe VSG albo bezpieczne ESG, liczba szyb czy powłoka SolarX+. Lepsi producenci stosują wypełnienie komór pomiędzy szybami gazem szlachetnym, kryptonem lub argonem, co przyczynia się do lepszej termoizolacji. W formularzu warto również zaznaczyć, czy okna będą przeznaczone do nowego budynku, budynku który właśnie powstaje, czy budynku, który przejdzie gruntowny remont łącznie z wymianą okien. Firma Internorm zajmuje się również montażem dostarczanych okien, którego koszt doliczany jest do okien, a gwarancja obejmuje okres 10 lat.

Innowacyjne technologie

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na wycenę okien pasywnych są innowacje wbudowane w okno, na przykład I-tec Zacienienie, czyli nowoczesna ochrona przed słońcem w postaci żaluzji wewnętrznych z własnym zasilaniem solarnym. Osobne rozwiązania dotyczą także I-tec Wentylacji i I-tec Ryglowania. Dla właścicieli inteligentnych domów kusząca wydaje się opcja skorzystania z technologii I-tec SmartWindow pozwalającej sterować mechanizmami okiennymi przy pomocy aplikacji mobilnej.

Wyceń okna pasywne drewniane, wypełniając krótki formularz!

Nie ma lepszego sposobu na dokonanie wstępnej wyceny okien niż konsultacja online. Wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie internetowej, wybierając wcześniej odpowiednie modele okien pasywnych drewnianych. Każdy klient może wówczas liczyć na rzetelna oszacowanie kosztów i kontakt eksperta, który pomoże w podjęciu decyzji i wyborze najbardziej korzystnych opcji.

PRZEJDŹ DO WYCENY

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności