Nowoczesne szyby zespolone SOLAR+

Potrójne oszklenie ciepłych okien jest już niemalże standardem w budownictwie energooszczędnym. Co jeszcze można ulepszyć, żeby okna były bardziej szczelne, przepuszczały więcej światła i miały niższy współczynnik przenikania ciepła?

Potrójne oszklenie ciepłych okien jest już niemalże standardem w budownictwie energooszczędnym. Co jeszcze można ulepszyć, żeby okna były bardziej szczelne, przepuszczały więcej światła i miały niższy współczynnik przenikania ciepła? Odpowiedzią na to pytanie są nowoczesne szyby zespolone Solar +. Dzięki Solar+, okna firmy Internorm chronią i grzeją nasze domy. Przekonaj się już teraz, jak współgrają ze sobą wszystkie elementy naszych okien.

Okna w domach pasywnych i energooszczędnych

Zadaniem okien w domach pasywnych i energooszczędnych jest niedopuszczanie do nadmiernej ucieczki ciepła. W tak zaprojektowanych domach nie ma zimnych przeciągów, a stając przy oknie nie odczuwamy zimna od szyby. Jak to się dzieje? Za poprawę komfortu cieplnego w naszym domu w dużej mierze odpowiada okno, a w szczególności jego największy element, czyli szyba. W starych oknach możemy zauważyć, że kiedy temperatura na zewnątrz spada, szyba jest chłodna. W nowoczesnych oknach firmy Internorm, stosujemy potrójne oszklenie, dzięki czemu możemy być pewni, że temperatura szyby będzie porównywalna do temperatury powietrza w pokoju. Nigdy nie spadnie poniżej 17°C.

Solar + izoluje, grzeje i chroni środowisko

Nowoczesna szyba zespolona Solar + jest idealnym rozwiązaniem do domów pasywnych, w których okna mają pełnić funkcję naturalnego grzejnika. Dzieje się tak dlatego, że innowacyjna osłona Solar + przepuszcza aż 20% więcej energii słonecznej niż tradycyjny zestaw trzyszybowy. Umożliwia to jeszcze lepsze wykorzystanie pasywnej energii słonecznej, nawet w przypadku niekorzystnego położenia budynku lub niesprzyjających warunków pogodowych. Dodatkowo zestaw trzyszybowy jest cieplejszy niż tradycyjne rozwiązania, dzięki czemu okna firmy Internorm w połączeniu z oszkleniem Solar + pozwolą znacznie oszczędzić zużywanie energii. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla osób, które dbają o swoich bliskich i o środowisko naturalne. Pasywne wykorzystywanie energii słonecznej i wysoka izolacyjność cieplna przyczyniają się do redukcji emisji CO2 i SO2 do atmosfery. Co robimy, aby okna Internorm były jeszcze bardziej stabilne, cieplejsze i lepiej wygłuszały hałasy z zewnątrz? Seryjnie stosujemy technikę FIX-O-ROUND, która polega na sklejeniu szyby z ramą okienną na całym jej obwodzie. Dzięki temu produkt, który państwo otrzymują jest jeszcze bardziej wytrzymały, zwiększa się jego odporność na włamanie i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności