Nowoczesne gadżety w drzwiach wejściowych

Idealny dom powinien być nie tylko piękny, ale także bezpieczny i funkcjonalny. Dlatego, wybierając drzwi wejściowe, warto zaufać innowacyjnym rozwiązaniom i wybrać dodatki, które znacznie zwiększają komfort mieszkania oraz podnoszą bezpieczeństwo naszych najbliższych.

Idealny dom powinien być nie tylko piękny, ale także bezpieczny i funkcjonalny. Dlatego, wybierając drzwi wejściowe, warto zaufać innowacyjnym rozwiązaniom i wybrać dodatki, które znacznie zwiększają komfort mieszkania oraz podnoszą bezpieczeństwo naszych najbliższych. Posiadanie nowoczesnych gadżetów powoli staje się obowiązującym trendem, a drzwi wejściowe z kontrolą dostępu oraz podświetlane podchwyty to rozwiązania proste i ułatwiające życie.

Innowacyjne systemy kontroli dostępu

Właśnie z myślą o wygodzie użytkowania opracowano inteligentny system e-key, dzięki któremu nie musisz już nosić przy sobie ciężkiego pęku kluczy lub ani zapamiętywać co otwierał każdy z nich. Klawiatura e-key home integra może zostać zamontowana w wygodnym dla Ciebie miejscu: na skrzydle drzwiowym lub na ścianie obok drzwi. Aby otworzyć drzwi wystarczy wpisać odpowiedni kod złożony z dowolnie ustalonego ciągu cyfr. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa drzwi wejściowe można wyposażyć w rozwiązania całkowicie eliminujące użycie klucza, np. system „wireless key”, który umożliwia otwarcie drzwi za pomocą połączenia z siecią Bluetooth w telefonie komórkowym. Innowacyjne systemy kontroli dostępu nie tylko zwiększają nasze bezpieczeństwo i zabezpieczają mienie, ale także czynią nasze życie wygodniejszym.

Niepowtarzalny jak odcisk palca

Kolejnym polecanym rozwiązaniem jest zamontowanie w drzwiach wejściowych czytnika linii papilarnych. Niepowtarzalny odcisk palca jest bardziej bezpieczny niż klucz, który może stać się łatwym łupem złodziei. Warto dodać, że obsługa takiego czytnika jest dziecinnie prosta: aby otworzyć drzwi wejściowe, wystarczy jedno przeciągnięcie palcem. W zależności od potrzeb można samemu dodać osoby uprawnione do otwarcia drzwi, a inteligentne oprogramowanie uczy się przy każdym użyciu czytnika, rozpoznając na przykład rosnące palce dzieci.

-Rozwiązania takie jak klawiatura e-key, wireless key czy czytnik linii papilarnych są gwarancją tego, że nieupoważnione osoby nie dorobią klucza do Twojego domu. Dobrze dobrane zabezpieczenia sprawią, że będziesz mógł bez obaw wyjechać na zasłużone wakacje – zauważa Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

Dopracowane w każdym detalu

Okna i drzwi Internorm łączą w sobie najlepsze parametry oraz wyjątkowy design. Poza gadżetami zabezpieczającymi drzwi przed włamaniem w ofercie znajdują się także takie, które dodatkowo wzbogacają ich wygląd. Do tej grupy należą innowacyjne podświetlenia diodowe w podchwycie wpuszczanym oraz podświetlane skrzydło drzwi. Podchwyt wpuszczany dostępny jest w trzech rozmiarach i możesz dowolnie dopasować go do stylu produktu. Zamontowanie w nim podświetlenia automatycznie włączają się po wykryciu ruchu lub zapadnięciu zmroku. Dzięki temu nie musisz stać pod drzwiami w ciemności. Ledowe podświetlenie sprawia, że skrzydło drzwi wejściowych tworzy miłą i nastrojową atmosferę.

Proponując naszym klientom nowoczesne gadżety nie zapominamy, że drzwi wejściowe powinny idealnie korespondować z wyjątkowym stylem, w jakim wybudowany jest dom. Dlatego nasi specjaliści służą radą przy doborze odpowiednich dodatków drzwiowych tak, aby możliwie najbardziej zwiększyć komfort użytkowania i sprawić, że Twoje ciepłe drzwi będą najlepszym dopełnieniem wizji idealnego i bezpiecznego domu.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności