Jakie okna do bloku?

Podczas podejmowania decyzji o wyborze odpowiednich okien do mieszkania w bloku powinniśmy wziąć pod uwagę podobne czynniki jak podczas wyboru okien do domu jednorodzinnego. Wyjątkiem są tutaj zabezpieczenia antywłamaniowe, gdyż samo usytuowanie mieszkania na wysokim piętrze uniemożliwia włamanie.

Drewno czy plastik?

Do bloków nadają się zarówno okna drewniane jak i plastikowe, jednak większość mieszkańców bloków wybiera te drugie, w związku z czym właśnie takie okna lepiej będą komponować się z resztą budynku. Zestawy okienne z PCV są też znacznie tańsze niż drewniane, oferując jednocześnie bardzo zbliżone parametry użytkowe.

Izolacyjność cieplna

W wielu mieszkaniach w blokach, szczególnie na wysokich piętrach, latem dochodzi do przegrzewania się wnętrz. Można temu zapobiec stosując okna o dobrej izolacyjności termicznej. Okna takie pozwolą nam też na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie zimą.

Okna-do-bloku-Internorm

Nawiewniki

Zmorą bloków bywa niesprawna wentylacja. Objawia się to skraplaniem wody na powierzchni szyb, a w skrajnych przypadkach nawet powstawaniem pleśni na ścianach. Dlatego warto zdecydować się na okna wyposażone w nawiewniki. Pomogą one zachować optymalną wilgotność we wnętrzu mieszkania, uwalniając nas jednocześnie od konieczności ręcznego wietrzenia. Bardzo ważnym czynnikiem jest prawidłowy warstwowy montaż, którego głównym założeniem jest zasada "szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz". Dzięki takiemu montażowi nie powinniśmy mieć problemów z wilgocią wewnątrz pomieszczenia. 

Okna-do-bloku-Internorm--IMG_4217rc

A co my ci oferujemy ? 

W ofercie Internorm znajdziesz okna pcv oraz okna pcv z zewnętrzną nakładką aluminiową oraz te najbardziej ekskluzywne okna drewniano aluminiowe. Najlepszym modelem a jednocześnie modelem, który ma rozsądną cenę jest model okna KF410

Decydując się na KF410 otrzymujesz:

- rewelacyjny współczynnik przenikania ciepła w standardzie

- doskonale wyciszone pomieszczenia 

- szczelne okno - dzięki potrójnej uszczelce 

- 10 - lat gwarancji 

- fachowy montaż i doradztwo. 

Skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz i zapytaj o model KF410. Wypełnij krótki formularz

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności