Jakie okna do bloku?

Jakie okna do bloku?

Drewno czy plastik?

Do bloków nadają się zarówno okna drewniane jak i plastikowe, jednak większość mieszkańców bloków wybiera te drugie, w związku z czym właśnie takie okna lepiej będą komponować się z resztą budynku. Zestawy okienne z PCV są też znacznie tańsze niż drewniane, oferując jednocześnie bardzo zbliżone parametry użytkowe.

Izolacyjność cieplna

W wielu mieszkaniach w blokach, szczególnie na wysokich piętrach, latem dochodzi do przegrzewania się wnętrz. Można temu zapobiec stosując okna o dobrej izolacyjności termicznej. Okna takie pozwolą nam też na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie zimą.

Nawiewniki

Zmorą bloków bywa niesprawna wentylacja. Objawia się to skraplaniem wody na powierzchni szyb, a w skrajnych przypadkach nawet powstawaniem pleśni na ścianach. Dlatego warto zdecydować się na okna wyposażone w nawiewniki. Pomogą one zachować optymalną wilgotność we wnętrzu mieszkania, uwalniając nas jednocześnie od konieczności ręcznego wietrzenia. Bardzo ważnym czynnikiem jest prawidłowy warstwowy montaż, którego głównym założeniem jest zasada "szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz". Dzięki takiemu montażowi nie powinniśmy mieć problemów z wilgocią wewnątrz pomieszczenia. 

A co my ci oferujemy ? 

W ofercie Internorm znajdziesz okna pcv oraz okna pcv z zewnętrzną nakładką aluminiową oraz te najbardziej ekskluzywne okna drewniano aluminiowe. Najlepszym modelem a jednocześnie modelem, który ma rozsądną cenę jest model okna KF410

Decydując się na KF410 otrzymujesz:

- rewelacyjny współczynnik przenikania ciepła w standardzie

- doskonale wyciszone pomieszczenia 

- szczelne okno - dzięki potrójnej uszczelce 

- 10 - lat gwarancji 

- fachowy montaż i doradztwo. 

Skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz i zapytaj o model KF410. Wypełnij krótki formularz

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

3.00 / 5 (4 głosy)