Jak wybrać najcieplejsze drzwi wejściowe?

Wybór drzwi wejściowych może nam sprawić wiele trudności. Sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, ale jeśli bliżej się jej przyjrzymy, szybko okaże się, że trzeba będzie rozważyć wiele czynników. Czy warto zdecydować się na termoizolacyjne drzwi antywłamaniowe?

Z jednej strony liczy się estetyka, każdy chce mieć dom, który wygląda doskonale. Z drugiej strony nie można zapominać o bezpieczeństwie i ochronie przed innymi osobami, dlatego należy mieć drzwi, które to bezpieczeństwo będą w stanie zagwarantować. Ostatecznie liczą się także walory praktyczne a wiec między innymi izolacja tych drzwi i jej efektywność. Podjęcie dobrej decyzji ułatwi nam zapoznanie się z ofertą firmy Internorm, gdzie znajdziemy szeroką gamę ciekawych propozycji.

Konstrukcja HT 410 – komfort, estetyka, bezpieczeństwo

Projektując swoją ofertę drzwi wejściowych, firma Internorm kierowała się dbałością o komfort użytkowników. Dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni tym, że walory praktyczne okien postawione zostały tak wysoko w hierarchii elementów nad którymi firma pracowała w szczególności. W efekcie intensywnej pracy inżynierów Internorm dostajemy wygodne drzwi wejściowe doskonałe pod kątem zarówno komfortu, jak i estetyki. Dostajemy najcieplejsze na rynku drzwi, które ograniczą koszty ogrzewania. Taką oszczędność i ekologię umożliwia niska przenikalność cieplna na poziomie 0,58 W/m2k. To rzeczywiście wynik wybitny na tle obecnego polskiego i światowego rynku. Nie ma drugiej konstrukcji, która sprawdzi się tak dobrze jak drzwi HT 410 pod kątem ochrony naszego domu przed stratami ciepła.

Świetny wygląd

Projektanci Internorm nie zapomnieli o tym, że klienci zwracają szczególną uwagę na estetykę drzwi. Wyjątkowy design udało się uzyskać poprzez zlicowanie od wewnętrznej oraz zewnętrznej strony ramy drzwiowej ze skrzydłem, dzięki czemu udało się uzyskać całość w jednej płaszczyźnie. Nic nie będzie wystawać ponad ramę oraz skrzydło drzwi. Okucia zostały umieszczone w skrzydle drzwi i tym samym gwarantują doskonały wygląd pozbawiony zbędnych widocznych elementów.

Perfekcyjne bezpieczeństwo

Dla klientów zwracających szczególną uwagę na bezpieczeństwo nie bez znaczenia będzie fakt, że produkt osiąga klasę odporności na włamanie na poziomie RC2. Pod tym kątem to również jedne z najnowocześniejszych drzwi na naszym polskim rynku, dlatego będą perfekcyjnym wyborem antywłamaniowym. Najnowsze zabezpieczenia przygotowane przez inżynierów Internorm zagwarantują nam pełne bezpieczeństwo i uniknięcie włamań. Wykonanie z dobrych jakościowo materiałów sprawia, że drzwi charakteryzują się wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych.

Dla osób poszukujących idealnych drzwi produkt HT 400 jest wyborem perfekcyjnym. Decydując się na to skrzydło drzwi, można liczyć na jakość, bezpieczeństwo, piękne wykończenie. Połączenie tych trzech aspektów tworzy perfekcyjną i trwałą konstrukcję, sprzyjająca wymaganiom tych klientów, którzy mają największe potrzeby.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności