Drzwi przesuwne. Jak wybrać najlepsze?

Stojąc przed dylematem, jakie drzwi przesuwne wybrać, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i praktyczność. System drzwi przesuwnych H 330, znakomite połączenie drewna i aluminium sprawi, że nie musimy rezygnować z marzeń o otwartym i jasnym domu.

Stojąc przed dylematem, jakie drzwi przesuwne wybrać, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i praktyczność. System drzwi przesuwnych HS 330, znakomite połączenie drewna i aluminium sprawi, że nie musimy rezygnować z marzeń o otwartym i jasnym domu. Rozwiązania proponowane przez firmę Internorm to gwarancja bezpieczeństwa, ochrony przed zimnem i hałasem, która nie ogranicza naszej wyobraźni.

Czym powinny wyróżniać się dobre drzwi przesuwne?

Drzwi przesuwne to świetny sposób na wprowadzenie nowoczesności i elegancji do naszego domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko oszczędzamy miejsce, ale także możemy zaplanować wygląd elewacji tak, aby przez okna i drzwi do pomieszczenia dostawało się jak najwięcej światła. Planując zakup drzwi przesuwnych powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy są bezpieczne oraz czy zapewniają maksymalna izolację cieplną i akustyczną. Dobre drzwi przesuwne mają nie tylko nowoczesny wygląd, ale także są szczelne, dobrze się otwierają i tłumią hałas z zewnątrz.

W drzwiach przesuwnych HS 330 opatentowany system prowadnicy sprawia, że otwieranie drzwi nie stanowi żadnego problemu, nawet przy wyjątkowo dużych gabarytach. Jeśli skrzydło drzwi waży więcej niż 150 kg, dodatkowe wózki zapewniają wygodne otwieranie i przesuwanie. Do tego szerokość otwarcia skrzydła w modelu HS 330 można ustawiać indywidualnie. Szeroki wybór kolor i nieograniczona wielkość HS 330 sprawia, że jeszcze nigdy drzwi przesuwne nie były tak dopasowane do potrzeb klienta. Na życzenie klienta można je również połączyć z narożnikiem całoszklanym.

Zwróć uwagę na okucia

Wybierając drzwi przesuwne powinniśmy szczególnie przyjrzeć się systemowi okuć. Stabilne i odporne na działanie czynników zewnętrznych drzwi przesuwne mogą ważyć nawet do 400 kg. Dlatego tak ważne są okucia, które nie pozwolą drzwiom „osiąść”. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo, które zapewniają nam drzwi. Dzięki nowoczesnej technice ryglowania, nawet standardowe okucia produkowane przez firmę Internorm, gwarantują odporność na włamanie w klasie RC2.

Drzwi przesuwne HS 330 to elegancja nie tylko na zewnątrz. Standardowo wszystkie okucia naszych drzwi są wpuszczone w profil i zrównane z jego powierzchnią. Dzięki temu do minimum ograniczyliśmy wystające metalowe elementy. Czyszczenie i konserwacja drzwi HS 330 jest więc jeszcze łatwiejsza.

Wybierając najlepsze drzwi przesuwne powinniśmy się kierować przede wszystkim naszą wygodą i funkcjonalnością produktu. Drzwi przesuwne obowiązkowo powinny być wyposażone w mocne i trwałe okucia. Do tego, podobnie jak okna w naszym domu, muszą wyróżniać się znakomitą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Nawet wyjątkowo ciężkie konstrukcje powinny otwierać się lekko i zamykać bez problemów, stanowiąc eleganckie i funkcjonalne wykończenie naszej jadalni lub salonu.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności