Rodzaje moskitier na okno

30 grudnia 2014

Latem chętniej śpimy przy otwartym oknie. Niestety nasz spokojny sen często przerywają goście, których wcale nie zapraszaliśmy – natrętne owady. Komary, meszki czy muchy mogą skutecznie popsuć nam dobre samopoczucie. Jak więc się przed nimi ochronić? Zamiast próbować kolejnych chemicznych środków, które nie są obojętne ani dla naszego zdrowia, ani dla środowiska, możemy zamontować w oknie moskitiery, tworząc barierę nie do przejścia dla owadów.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Moskitiery – rodzaje

Aby skutecznie chronić nasz dom przed insektami, najlepiej zdecydować się na moskitierę wyprodukowaną na miarę. Dzięki temu zyskamy gwarancję, że okna będą szczelnie zabezpieczone i nawet najmniejszy owad nie będzie miał szans dostać się do domu. Wybór siatki zabezpieczającej przed insektami zależy od tego, gdzie chcemy ją zamontować.

Możemy zdecydować się na moskitiery ze stałym obramowaniem, które znakomicie sprawdzają się na piętrze domu, na ramkach przesuwnych, ramkach rozwieranych lub zwijane podobnie jak rolety.

Moskitiera zwijana montowana jest bezpośrednio na oknie lub w kasecie rolety. Jest wygodna i funkcjonalna, a co najważniejsze idealnie przylega do okna.

Moskitiera z ramą rozwieraną nadaje się do okien i drzwi balkonowych otwieranych codziennie po kilka razy. Dzięki nowoczesnemu systemowi zamka magnetycznego skrzydło moskitiery możemy otworzyć również z zewnątrz. Aby skutecznie chronić duże okna i drzwi tarasowe, warto wybrać moskitierę z ramą, która umożliwia przesuwanie.

Moskitiery i inne produkty na okna Internorm

Decydując się na okno chronione moskitierą nie musimy rezygnować z pozostałych funkcjonalności okna. Dobrze dopasowana ochrona przed owadami może być zintegrowana z roletami, żaluzjami czy stylowymi okiennicami. W ofercie firmy Internorm znajdują się także okna, które posiadają wbudowaną moskitierę. Niezależnie od tego, na jaką stolarkę okienną się zdecydujemy, specjaliści z naszej firmy mogą dopasować siatkę ochronną do każdej ramy okiennej, niezależnie od stylu, czy wielkości.

Dzięki zamontowaniu w oknach ochrony przeciw insektom, możemy być pewni, że bolesne ukąszenia owadów to już przeszłość, a natrętne bzyczenie nie zakłóci nam żadnego letniego wieczora. Dokładnie dopasowana i wykonana na miarę moskitiera sprawi, że będziemy mogli spokojnie i komfortowo odpoczywać w naszym domu.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: