Nowoczesna stolarka okienna Internorm

15 maja 2014

Dobrze dopasowana stolarka okienna przyniesie nam wiele korzyści. Dlatego, jeśli stare okna nie spełniają naszych oczekiwań, nie warto zwlekać z wymianą. Dzięki nowoczesnym oknom znacznie oszczędzisz na ogrzewaniu, a twój dom będzie bezpiecznym i spokojnym miejscem, w którym chętnie odpoczniesz po całym dniu. W ofercie firmy Internorm znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki czemu możesz dopasować energooszczędne okno do każdego projektu i twoich indywidualnych potrzeb. Nowe okna są nie tylko bezpieczne i ciepłe, ale także piękne i w pełni funkcjonalne.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Okna drewniano-aluminiowe w niestandardowych rozmiarach

Duże przeszklone powierzchnie nadają konstrukcji lekkości i wpuszczają do domu jeszcze więcej naturalnego, słonecznego świtała. Dlatego z zaciekawieniem przyglądamy się najnowszym rozwiązaniom, które umożliwiają przeszklenie nawet dwóch sąsiadujących ze sobą ścian, bez ryzyka utraty ciepła i zmniejszenia bezpieczeństwa domowników. Wybierając duże okna pamiętaj jednak, że aby okno było w pełni funkcjonalne, musisz zadbać o stabilność całej konstrukcji. Idealną ramą, na której można oprzeć nawet najcięższą ciepłą szybę, jest połączenie drewna z aluminium. Takie rozwiązanie zapewni nam nie tylko oszczędność energii elektrycznej, ale także pozwoli cieszyć się niczym nieograniczonymi widokami każdego dnia.

Linie stylistyczne w różnej estetyce

Rozumiemy, że każdy ma swoje upodobania i ulubione style. Jedni wybierają klasyczne piękno i łagodne linie, inni zakochani są w nowoczesnej skandynawskiej prostocie i oszczędności projektowania. Dlatego style okien Internorm są zróżnicowane, a ty możesz wybrać odpowiednie okno i podkreślić indywidualny charakter twojego projektu.

Warto już dziś zapoznaj się z przemyślanymi koncepcjami linii Studio, Home Pure, Home Soft i Ambiente, aby twój dom mógł zabłysnąć nowym blaskiem.

Nowoczesne akcesoria do okien

Dopełnieniem funkcjonalnych okien Internorm jest szeroki wybór akcesoriów: od rolet, moskitier przez fantazyjne wzory klamek i podchwyty. Dzięki dobraniu odpowiednich dodatków twoje okna będą jeszcze piękniejsze i bardziej funkcjonalne. Nowoczesne, zintegrowane z oknem żaluzje latem ochronią cię przed upałami, zimą będą stanowiły dodatkową barierę przed utratą ciepła. Kompletna i idealnie dopasowana oferta firmy Internorm to gwarancja, że twoje nowe okna będą piękne, praktyczne i trwałe na lata. Dzięki nowym oknom jeszcze lepiej wyrazisz siebie.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: