Okna w stylu ambiente – coś dla tradycjonalistów.

10 kwietnia 2013

Oprócz nowoczesnej i współczesnej estetyki okiennej Internorm pamięta również o klientach o klasycznym poczuciu estetyki. Ambiente to linia stylistyczna okien, nawiązująca do wzorów klasycznych i eleganckich.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

W stylu ambiente

Oprócz nowoczesnej i współczesnej estetyki okiennej Internorm pamięta również o klientach o klasycznym poczuciu estetyki. Ambiente to linia stylistyczna okien, nawiązująca do wzorów klasycznych i eleganckich.

Dla konserwatystów Internorm przewidział kolekcję Ambiente. Wyraźnie nawiązująca do klasycyzmu i secesji linia stylistyczna idealnie sprawdzi się w eleganckich rezydencjach i klasycznych domach. Tradycyjna forma nie oznacza bynajmniej, że technicznie okna są mniej zaawansowane niż ich odpowiedniki w bardziej nowoczesnych stylistycznie liniach Home Pure czy Studio.

Przykładem może być tutaj model KF 410 ambiente. Wyposażony w 5 komór system PCV z dostępną na życzenie nakładką aluminiową może poszczycić się głębokością profilu ramy wynoszącą aż 90mm, co przy małej szerokości całkowitej ramy oraz dociepleniu pianką termoizolacyjną sprawia, że okno świetnie izoluje (nawet do 0,62W/m2K z odpowiednim oszkleniem), jednocześnie wpuszczając do domu więcej promieni słonecznych niż standardowe zestawy z tego segmentu rynku. W najwyższej wersji, z ramką dystansową ze stali szlachetnej i przestrzenią między taflami szkła wypełnioną kryptonem, nadaje się ono nawet do zastosowania w budownictwie pasywnym. KF410 wyróżnia się też systemem wklejania szyby w ramę okienną wzdłuż wszystkich krawędzi FIX-O-ROUND, dzięki któremu dodatkowo poprawia się izolacyjność cieplna i akustyczna, a także ogólna stabilność okna.

Tradycyjny charakter okna KF410 podkreślić można decydując się na wbudowane bądź naklejane szprosy o różnych szerokościach. Całości dopełnia bardzo szeroki wybór pasujących akcesoriów takich jak klamki, rolety, moskitiery i okiennice, dzięki którym będziemy mogli nadać oknu unikalnego charakteru.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: