Okna w rozmiarze XL – na co zwrócić uwagę?

5 sierpnia 2014

Całkowicie przeszklone, transparentne ściany wprowadzają dodatkowe światło słoneczne do naszego salonu lub jadalni, powiększają optycznie wnętrza i sprawiają, że piękno otaczającego nasz dom ogrodu jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie dziwi więc fakt, że okna w rozmiarze XL cieszą się coraz większym uznaniem inwestorów i projektantów.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Duże okna a budownictwo energooszczędne

Wybierając okna o niestandardowych rozmiarach często zastanawiamy się, czy zastosowanie dużych przeszkleń nie będzie wiązało się z większymi niż w przypadku okien standardowych stratami ciepła. Aby nie dopuścić do takiego stanu, warto wybierać okna o podwyższonej izolacyjności cieplnej. Takie okna – wyposażone w potrójny zestaw szybowy – będą nie tylko chroniły nasz dom przed niekontrolowaną ucieczką ciepła, ale także, dzięki biernemu pozyskiwaniu energii ze światła słonecznego, dogrzeją go zupełnie za darmo. Najlepiej jeśli przeszklone ściany będą znajdowały się na południowej elewacji, wtedy pasywny zysk energetyczny będzie największy. Ponieważ energooszczędne pakiety szybowe są dość ciężkie, warto dodatkowo wzmocnić całą konstrukcję na przykład łącząc PCV z trwałym i odpornym aluminium. Oprócz stabilności okna, zyskamy możliwość dowolnego kolorystycznego dopasowania zewnętrznej strony okna do elewacji i stylu, w którym zaprojektowany jest nasz dom.

Okna XL od Internorm – dopasowane do indywidualnych wymagań

Okna produkowane przez Internorm są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać przeszklenia o imponujących rozmiarach, wszystko zależy od potrzeb i wymagań klienta. Poszerzając naszą ofertę, stawiamy na rozwój i nowoczesne rozwiązania, które już dziś pozwalają na przeszklenie całej ściany, a nawet ścian ze sobą sąsiadujących, zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak i pasywnym. Chcemy, żeby klienci firmy Internorm zawsze otrzymywali produkty o największej możliwej izolacyjności cieplnej i nie musieli przy tym rezygnować z marzeń o otwartym, jasnym domu i oknach w rozmiarze XL.

Logistyka XL od Internorm

Aby nic nie stanęło na przeszkodzie przy realizacji wizji nowoczesnego i przestronnego domu, firma Internorm wprowadziła własny transport – „Logistykę XL” z odpowiednio przystosowanym samochodem ciężarowym oraz dźwigiem. Dbając o komfort naszych klientów i staranną realizację zamówień, indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Dzięki temu wciąż powiększa się liczba osób zadowolonych z usług Internorm.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: