Szyby zespolone SOLAR+ – izolacja okien energooszczędnych

18 sierpnia 2014

Potrójne oszklenie ciepłych okien jest już niemalże standardem w budownictwie energooszczędnym. Co jeszcze można ulepszyć, żeby okna były bardziej szczelne, przepuszczały więcej światła i miały niższy współczynnik przenikania ciepła? Odpowiedzią na to pytanie są nowoczesne szyby zespolone Solar+. Dzięki Solar+, okna firmy Internorm chronią i grzeją domy. Przekonaj się już teraz, jak współgrają ze sobą wszystkie elementy naszych okien.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Okna w domach pasywnych i energooszczędnych

Zadaniem okien w domach pasywnych i energooszczędnych jest niedopuszczanie do nadmiernej ucieczki ciepła. W tak zaprojektowanych domach nie ma zimnych przeciągów, a stając przy oknie nie odczuwamy zimna od szyby. Jak to się dzieje? Za poprawę komfortu cieplnego w naszym domu w dużej mierze odpowiada okno, a w szczególności jego największy element, czyli szyba. W starych oknach możemy zauważyć, że kiedy temperatura na zewnątrz spada, szyba jest chłodna. W nowoczesnych oknach firmy Internorm, stosujemy potrójne oszklenie, dzięki czemu możemy być pewni, że temperatura szyby będzie porównywalna do temperatury powietrza w pokoju i nigdy nie spadnie poniżej 17 st. Celsjusza.

Zalety szyby zespolonej Solar+

Nowoczesna szyba zespolona Solar+ jest idealnym rozwiązaniem do domów pasywnych, w których okna mają pełnić funkcję naturalnego grzejnika. Dzieje się tak dlatego, że innowacyjna osłona Solar+ przepuszcza aż 20 proc. więcej energii słonecznej niż tradycyjny zestaw trzyszybowy. Umożliwia to jeszcze lepsze wykorzystanie pasywnej energii słonecznej, nawet w przypadku niekorzystnego położenia budynku lub niesprzyjających warunków pogodowych. Dodatkowo zestaw trzyszybowy jest cieplejszy niż tradycyjne rozwiązania, dzięki czemu okna firmy Internorm w połączeniu z oszkleniem Solar+ pozwolą znacznie oszczędzić zużywanie energii. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla osób, które dbają o swoich bliskich i o środowisko naturalne. Pasywne wykorzystywanie energii słonecznej i wysoka izolacyjność cieplna przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla i dwutlenku siarki do atmosfery.

Technika FIX-O-ROUND

Co robimy, aby okna Internorm były jeszcze bardziej stabilne, cieplejsze i lepiej wygłuszały hałasy z zewnątrz? Seryjnie stosujemy technikę FIX-O-ROUND, która polega na sklejeniu szyby z ramą okienną na całym jej obwodzie. Dzięki temu nasze okna są jeszcze bardziej wytrzymałe, zwiększa się ich odporność na włamanie i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: