Inteligentna stolarka okienna

13 listopada 2018

Jeszcze do niedawna trudno było sobie wyobrazić, że dom może o siebie zadbać sam. Obecnie coraz mniejsze zdumienie wzbudzają samozasłaniające się rolety czy też automatycznie włączające się ogrzewanie reagujące na zmiany temperatury na zewnątrz. Budynek wysoce zaawansowany technicznie wyposażony jest w nowoczesne systemy, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. Posiada zintegrowane instalacje sterujące urządzeniami i układami, w związku z czym w znaczącym stopniu ogranicza udział człowieka w zarządzaniu budynkiem. Stolarka okienna na przestrzeni ostatnich lat także mocno wyewoluowała. Wybierając odpowiednie okna, nie musisz się obawiać dużych strat ciepła, a ze względu na oszczędność energii możesz bardziej swobodnie zarządzać budżetem domowym.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

Internorm SmartWindow System

Dom inteligentny wymaga systemu, który pozwoli Ci nim zarządzać. Jednym z nich jest stworzony przez Internorm SmartWindow System, który otworzył przed użytkownikami nieograniczone możliwości obsługi inteligentnych okien. Przeznaczony jest do zautomatyzowania pracy systemów zacienienia i wentylacji – służą temu systemy I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie. Użytkownik otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej, za pomocą której może w dowolnym momencie zasłonić rolety w salonie czy wywietrzyć sypialnię przed snem, nie ochładzając jej.

 

I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie

I-tec Zacienienie jest systemem kontrolującym nachylenie żaluzji w zależności od zmieniającej się pory dnia bądź temperatury powietrza czy natężenia słońca. I-tec Wentylacja to zamontowane w oknie wywietrzniki z wymiennikiem ciepła, które ogrzewają wpuszczane powietrze wypuszczanym i umożliwiają odzyskanie ciepła na poziomie 93 proc.

Zalety inteligentnych rozwiązań od Internorm

Internorm SmartWindow System oraz innowacje I-tec od Internorm to nie tylko oszczędność budżetu domowego i wyższy komfort mieszkańców. Należy również podkreślić, że inteligentna stolarka okienna sprzyja zdrowiu człowieka. I-tec Wentylacja polecana jest szczególnie dla alergików. Możesz wywietrzyć mieszkanie bez konieczności otwierania okien, co w okresie pylenia ma bardzo duże znaczenie – system wywietrzników wyposażony jest w odpowiednie, łatwo wymienialne filtry. Nie musisz wybierać między dobrym samopoczuciem i zdrowiem – świeże powietrze napływa do wnętrza budynku, nie wywołując przy tym negatywnych skutków oddziaływania na alergików pyłków kwiatów i drzew.

Nowoczesne domy są coraz bardziej inteligentne, na co wpływ ma rozwój również stolarki okiennej. Jest bardziej przyjazna człowiekowi, jego zdrowiu i finansom. Jak wykorzystasz jej potencjał, zależy już tylko od Ciebie.

Udostępnij wpis swoim znajomym!

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: