Projekt Stodoła

Domy typu nowoczesna stodoła to mix archetypu domu czyli budynku z tradycyjnym dwuspadowym dachem z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz dużymi przeszkleniami. Domy typu Stodoła to nie tylko moda i estetyka. To przede wszystkim szereg cech, które sprzyjają ekonomice budowy i energooszczędności.

To czego szukamy w domach jednorodzinnych i to co odróżnia dom od mieszkania to możliwość kontaktu z zewnętrzem, z ogrodem. Dlatego tak istotne są przeszklenia w budynku. W letniej aurze pozwalają łączyć przestrzeń zewnętrzną z wewnętrzną. Odpowiadają one za oświetlenie i dobry klimat. W zimnych miesiącach chronią przed surowym klimatem. Dlatego tak ważne jest, by były ciepłe i energooszczędne. Można wtedy siedzieć przy dużym przeszklonym oknie, napawać się widokami zmieniającej się aury, będąc jednocześnie w tej bezpiecznej przestrzeni, po tej bardziej komfortowej stronie szyby.

 

Przy zastosowaniu okien przesuwnych, niskoprogowych, po otwarciu granica między wnętrzem a zewnętrzem zupełnie się zaciera. Szczególnie doceniają to nasze dzieci, które bez przeszkód jeżdżą tu wszelkimihulajnogami czy rowerkami.

Na etapie budowy, przed zakupem okien, pojawiało się dużo dylematów ze względu na koszt takiego rozwiązania oraz różne mity np. że takie okno ciężko się przesuwa. Wszystkie te wątpliwości zostały rozwiane, gdy poznaliśmy markę Internorm i zobaczyliśmy w ich salonie gabaryt tego okna i sprawność działania mechanizmów. Bardzo duże wrażenie zrobiła na nas także estetyka/design ich okien. Z przesuwaniem oczywiście też nie ma żadnych problemów, radzi sobie z nim już świetnie 2,5 letnie dziecko. I teraz po czasie stwierdzamy, że była to jedna z najlepszych budowlanych decyzji, mimo ograniczonego wtedy budżetu. Przy wyborze okien i konkretnych rozwiązań dla naszego domu doradzała nam p. Agata z wrocławskiego Oknaru– Partnera Internorm. Współpraca, zamówienie, ale też montaż był bardzo profesjonalny i terminowy, co było bardzo istotne z punktu organizacji całej budowy.

Okna to jeden z tych elementów, które ciężko jest zmienić po czasie, a komfort i wrażenia estetyczne jakiezapewniają są nieocenione. Podobnego zresztą zdania jest kilkudziesięciu innych inwestorów, którzy zdecydowali się na podobne rozwiązanie w naszych projektach.

 

Patrycja i Adam Długoszowscy, Architekci

http://www.projektstodola.pl/

Udostępnij wpis swoim znajomym!

Z WIZYTĄ U NASZYCH KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia w wyborze okien?

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu

Skontaktuj się z nami

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z inspiracjami!

Zapisz się, by otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.

dziewczynka czytająca katalog internorm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: