I-tec Zacienienie – Niezależna od prądu ochrona przeciwsłoneczna

We wszystkich systemach okien zespolonych Internorm można zastosować zacienienie I-tec z niezależnym zasilaniem. Wykorzystuje ono moduł fotowoltaiczny i akumulator i nie wymaga zasilania zewnętrznego, a wygląd okna nie zostaje niczym zaburzony.

Niezależna energetycznie
osłona przeciwsłoneczna

Dzięki modułowi fotowoltaicznemu i akumulatorowi, system I-tec Zacienienie zapewnia nieustannie doskonały klimat w pomieszczeniu – bez dodatkowego zasilania! Tryb automatyczny otwiera lub zamyka żaluzje samoczynnie o wschodzie lub zachodzie słońca. Zacienienie I-tec automatycznie mierzy również temperaturę. Dzięki temu nachylenie żaluzji zapobiega nadmiernemu przegrzaniu lub wychłodzeniu się pomieszczenia. W trybie półautomatycznym możemy kontrolować ilość wpuszczanego światła za pomocą aplikacji mobilnej lub eleganckiego panelu wbudowanego ramę okienną.

Niezależne zasilanie żaluzji

Moduł fotowoltaiczny oraz sama żaluzja umieszczona jest między szybami w skrzydle okna, dzięki czemu nie brudzą się, bo warunki atmosferyczne nie mają na nie wpływu, a jednocześnie jest do nich fizyczny dostęp, bo skrzydło można otworzyć. Ponieważ nie jest potrzebne zewnętrzne zasilanie, podczas montażu nie musisz ingerować w ściany budynku.

Łatwe sterowanie

Osłonę przeciwsłoneczną można przesuwać w górę i w dół bezpośrednio za pomocą przycisków na ramie okna, przez smartfona lub pilota. Dodatkowo zamiast żaluzji można zastosować plisy, które zacieniają pomieszczenie w większym stopniu niż żaluzje.

Integracja z systemami Smart Home

Żaluzje można zintegrować z systemami Smart Home, w których można ustalać różne scenariusze np: samoczynne otwieranie się żaluzji rano i zamykanie się jej wieczorem. Dodatkowo czujniki promieniowania słonecznego i temperatury pozwalają na automatyczny tryb zapobiegania przed przegrzewaniem się pomieszczeń.

Porozmawiaj z nami o ofercie

Modele okna z technologią I-tec Zacienienie

Okno drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno PCV-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno PCV-aluminiowe

WIĘCEJ

PREZENTACJA PROFILU

TRADYCJA & INNOWACJE

Ponad 90 lat doświadczeń w produkcji okien oraz ciągła chęć ich doskonalenia, rozwijania to rdzeń naszej filozofii biznesowej.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest gotowy by wesprzeć Cię w Twoim wyborze

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu.

Umów się na spotkanie

DLACZEGO INTERNORM

Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe.

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY I NAGRODY

muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP
muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: