I-tec Oszklenie – sprawdzona technologia zwiększająca funkcjonalność i stabilność okien

Już w roku 2002 Internorm wprowadził rewolucyjną technologią klejenia szyby na całym obwodzie skrzydła okiennego. Technologia ta poprawia stabilność, bezpieczeństwo, izolacyjność cieplną i akustyczną a także funkcjonalność okien.

Oszklenie I-tec zapewnia maksymalną stabilność okien, a także zabezpiecza szybę przed wyważeniem i włamaniami.

Szyba jest dokładnie dopasowana i przymocowana klejem ukrytym wewnątrz ramy skrzydła. Wklejenie szyby w okno na całym jej obwodzie bez najmniejszej szczeliny zapewnia doskonałą izolację termiczną, akustyczną oraz poprawia stabilność i funkcjonalność całego okna. Na Państwa życzenie możemy zamontować szkło izolacyjne, szkło hartowane (ESG) lub szkło laminowane (VSG). ESG to tzw. szkło bezpieczne – przy użyciu siły rozbija się na wiele małych, tępych fragmentów. Ryzyko obrażeń spowodowanych przecięciami jest zatem bardzo niskie. VSG, czyli szkło antywłamaniowe, używa mocnej, odpornej na rozdarcie folii pomiędzy dwiema taflami szkła. W przypadku rozbicia szkła odłamki przyklejają się do folii. Otwór pozostaje zamknięty, nasze mienie chronione, a ryzyko obrażeń wyeliminowane. Zastosowanie szkła bezpiecznego, takiego jak ESG lub VSG, jest niezwykle ważne w codziennym życiu z małymi dziećmi. Chroni ono przed urazami i skaleczeniami, a w przypadku VSG nawet przed wypadnięciem z okna. Wszystkie szyby izolacyjne i hartowane stosowane w produktach Internorm pochodzą również z własnej produkcji. Niezależność od firm zewnętrznych pozwala nam kontrolować jakość szkła od samego początku i dostarczać rozwiązania z gwarancją na 10 lat.

Nowoczesne szyby Eclaz

Oszklenie to przepuszcza jeszcze więcej światła niebieskiego i zapewnia do 10% więcej światła dziennego – nawet przy potrójnym szkle izolacyjnym. Dzięki temu pomieszczenia są jeszcze jaśniejsze i bardziej przyjazne, a jednocześnie zapewnia doskonałą izolację okien i zwiększoną efektywność energetyczną.

Dobierz szybę do swoich potrzeb

W swojej ofercie oprócz szyb termoizolacyjnych mamy również kilkadziesiąt rodzai szyb ozdobnych oraz szyby antywłamaniowe oraz szyby hartowane – bezpieczne.

Duże przeszklenia

Technologia I-tec Oszklenia poprawia stabilność okien, co powoduje, że możemy dla Was produkować coraz większe przeszklenia.

Porozmawiaj z nami o ofercie

Modele okna z technologią I-tec Oszklenie

Okno PCV-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno PCV

WIĘCEJ

Okno PCV-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno PCV

WIĘCEJ

Okno PCV-aluminiowe ze zintegrowaną żaluzją

WIĘCEJ

Okno drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno drewniano-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno drewniano-aluminiowe ze zintegrowaną żaluzją

WIĘCEJ

PRAWDZIWA INNOWACJA

Patrz w przyszłość z oknami Internorm

Kilka scen z życia naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest gotowy by wesprzeć Cię w Twoim wyborze

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu.

Umów się na spotkanie

DLACZEGO INTERNORM

Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe.

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY I NAGRODY

muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP
muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: