I-tec Insulation – innowacyjna technologia izolacji profilu

Doskonale izolowane okna są obecnie absolutną koniecznością zarówno przy budowie domu, jak i przy jego renowacji. Aby jeszcze bardziej poprawić termikę okien, Internorm opracował innowacyjną technologię izolacji I-tec Insulation.

Doskonale izolowane okna są obecnie absolutną koniecznością zarówno przy budowie domu, jak i przy jego renowacji.

Aby jeszcze bardziej poprawić termikę okien, Internorm opracował innowacyjną technologię izolacji I-tec Insulation. Wnęki naszych okien wypełniliśmy drobnymi granulkami z materiału termoizolacyjnego, zamiast standardową pianką izolacyjną – granulat dokładnie wypełnia każdą szczelinę, zapewniając jeszcze lepsze ocieplenie. Technologia I-tec Insulation została zastosowana w oknach PCV-aluminiowych KF 410 i KV 440.

Wartością kontrolną dla izolacji termicznej jest współczynnik przenikalności cieplnej okien UW. Im niższy, tym lepiej. Nasze okna z I-tec Insulation osiągają znacznie niższą wartość współczynnika UW niż okna standardowe. Według aktualnych wytycznych okna energooszczędne nie powinny przekraczać UW = 1 W/m2K, natomiast okna pasywne mogą mieć maksymalne UW = 0,8 W/m2K. Okna Internorm wyposażone w technologię I-tec Insulation osiągają wartości UW na poziomie około 0,6 W/m2K, znacznie przewyższając nawet najbardziej wymagające standardy. Wyniki testów cieplnych świadczą o wyjątkowej skuteczności izolacji I-tec Insulation. Pamiętajmy, że dom o szczelnych oknach to przede wszystkim mniejsze zużycie energii, które przekłada się zarówno na dbałość o środowisko, jak i oszczędności na rachunkach za prąd lub centralne ogrzewanie.

Okna wolne od szkodliwych substancji

Aby uszczelnić nasze okna, w Internorm stosujemy wyłącznie izolację wolną od związków z grup CFC, HCFC i HFC. Skróty oznaczają specjalne kombinację substancji chemicznych: fluoru, chloru i węglowodorów. Są one wyjątkowo szkodliwe dla środowiska ze względu na wysokie emisje CO2 podczas produkcji i mają znaczny wpływ na niszczenie warstwy ozonowej.

Bardzo ciepłe profile wielokomorowe

Nasze profile okien PCV osiągają bardzo dobrą izolacyjność. Dla samej ramy izolacyjność cieplna wynosi Uf = 0,9 W/m2K.

Granulat zamiast pianki

Profile okien wypełnione są drobnymi granulkami z materiału termoizolacyjnego, zamiast klasycznej pianki – granulat dokładnie wypełnia każdą szczelinę, zapewniając jeszcze lepsze ocieplenie.

Porozmawiaj z nami o ofercie

Modele okna z technologią I-tec Insulation

Okno PCV-aluminiowe

WIĘCEJ

Okno PCV-aluminiowe z żaluzją międzyszybową

WIĘCEJ

PRAWDZIWA INNOWACJA

Patrz w przyszłość z oknami Internorm

Kilka scen z życia naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest gotowy by wesprzeć Cię w Twoim wyborze

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i dobierz okna do Twojego projektu.

Umów się na spotkanie

DLACZEGO INTERNORM

Co sprawia, że okna Internorm są tak wyjątkowe.

JAKOŚĆ

Od ponad 90 lat doskonalimy rzemiosło, myśl produktową oraz idący za tym proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt, który będzie dopasowany do Ciebie. Oczywiście z 10 letnią gwarancją w standardzie.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wspólnie myślimy o kolejnych pokoleniach oraz środowisku naturalnym, dlatego tworzymy produkty, które w sposób znaczny zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne budynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, które dedykujemy wszystkim domownikom, jest stałym elementem myśli projektowej Internorm, dlatego tworzymy najbezpieczniejsze okna na rynku. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

MOC ŚWIATŁA

Jedni nazywają to pasywnością, dla nas to pojęcie równowagi między ilością światła w pomieszczeniu a komfortem termicznym budynku.

DESIGN

To nie tylko wygląd, ale również funkcje jaką spełniają okna. Myśl projektową skoncentrowaliśmy na estetyce połączonej z wygodą codziennego użytkowania, gwarantowanej przez lata.

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY I NAGRODY

muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP
muse
GermanInnovation
HaeuserdesJahres
GermanDesignAward
EnergieGenie
1st_WP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię na spotkanie

Jeśli chcesz omówić swoje potrzeby dotyczące projektu Twojego domu, wypełnij formularz. A na spotkaniu:

  • Poznasz filozofię Internorm
  • Doświadczysz możliwości naszych produktów
  • Wspólnie zaplanujemy bezpieczeństwo Twojego domu
Men in suits

Wypełnij formularz

Standardy obsługi internorm

Sprawdź co dalej!

Czyli dowiedz się co się stanie po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłania do nas maila z zapytaniem:

Kontakt telefoniczny pracownika Internorm
Spotkanie z klientem
  • • w salonie
  • • na budowie
  • • online
Przygotowanie oferty
Pomiar
Umowa
Montaż
logo Internorm

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem marki Internorm, co potwierdza fachowość naszych doradców technicznych oraz instalatorów.

Skontaktuj się z nami

ZOSTAŃ PARTNEREMSTREFA ARCHITEKTA

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Odwiedź nasze interaktywne showroomy, w których możesz w luźnej atmosferze zobaczyć nasze okna, drzwi tarasowe i wejściowe oraz żaluzje i rolety.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2023 INTERNORM Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: