Wybór i montaż moskitiery

Wybór i montaż moskitiery

Latem chętniej śpimy przy otwartym oknie. Niestety nasz spokojny sen często przerywają goście, których wcale nie zapraszaliśmy – natrętne owady. Komary, meszki czy muchy mogą skutecznie popsuć nam dobre samopoczucie. Jak więc się przed nimi ochronić? Zamiast próbować kolejnych chemicznych środków, które nie są obojętne ani dla naszego zdrowia, ani dla środowiska naturalnego, możemy zamontować w oknie moskitiery, tworząc barierę nie do przejścia dla owadów.

Jak wybrać odpowiednią moskitierę?

Aby skutecznie chronić nasz dom przed insektami, najlepiej zdecydować się na moskitierę wyprodukowaną na miarę. Dzięki temu zyskamy gwarancję, że okna będą szczelnie zabezpieczone i nawet najmniejszy owad nie będzie miał szans dostać się do domu. Wybór siatki zabezpieczającej przed insektami zależy od tego, gdzie chcemy ją zamontować. Możemy zdecydować się na moskitiery ze stałym obramowaniem, które znakomicie sprawdzają się na piętrze domu, na ramkach przesuwnych, ramkach rozwieranych lub zwijane podobnie jak rolety .

Moskitiera zwijana montowana jest bezpośrednio na oknie lub w kasecie rolety. Jest wygodna i funkcjonalna, a co najważniejsze idealnie przylega do okna. Moskitiera z ramą rozwieraną nadaje się do okien i drzwi balkonowych otwieranych codziennie po kilka razy. Dzięki nowoczesnemu systemowi zamka magnetycznego skrzydło moskitiery możemy otworzyć również z zewnątrz. Aby skutecznie chronić duże okna i drzwi tarasowe, warto wybrać moskitierę z ramą, która umożliwia przesuwanie. 

Moskitiera, a inne produkty Internorm.

Decydując się na okno chronione moskitierą nie musimy rezygnować z pozostałych funkcjonalności okna. Dobrze dopasowana ochrona przed owadami może być zintegrowana z roletami, żaluzjami czy stylowymi okiennicami. W ofercie firmy Internorm znajdują się także okiennice, które posiadają wbudowaną moskitierę. Niezależnie od tego, na jakie okna się zdecydujemy, specjaliści z naszej firmy mogą dopasować siatkę ochronną do każdej ramy okiennej, niezależnie od stylu, czy wielkości.

Dzięki zamontowaniu w oknach ochrony przeciw insektom, możemy być pewni, że bolesne ukąszenia owadów to już przeszłość, a natrętne bzyczenie nie zakłóci nam żadnego letniego wieczora. Dokładnie dopasowana i wykonana na miarę moskitiera sprawi, że będziemy mogli spokojnie i komfortowo odpoczywać w naszym domu.

Podziel się artykułem ze znajomymi
  • lub poleć artykuł znajomemu

Oceń ten artykuł

5.00 / 5 (1 głos)