Praktyczne innowacje okienne

Stolarka okienna na przestrzeni ostatnich latach wyraźnie się rozwinęła. Dostrzec można zmiany nie tylko na obszarze parametrów technicznych oraz wymagań, które są coraz bardziej restrykcyjne, ale również w stosowanych technologiach.

Stolarka okienna na przestrzeni ostatnich latach wyraźnie się rozwinęła. Dostrzec można zmiany nie tylko na obszarze parametrów technicznych oraz wymagań, które są coraz bardziej restrykcyjne, ale również w stosowanych technologiach. Innowacje, które producenci okien proponują klientom, mają na celu wzrost ich komfortu oraz energooszczędności eksploatacji budynku. Jeden z wiodących producentów okien na europejskim rynku stworzył innowacje okienne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo i bezkonkurencyjna jakość

To jedne z ważniejszych cech, jakimi powinny charakteryzować się dobre okna do domu, ale też budynków użytku publicznego. Internorm proponuje zatem trzy technologie I-tec, które ukierunkowane są przede wszystkim na wysoką jakość okna, jak też na jego bezpieczeństwo.

I-tec Ryglowanie zastosowano w oknach PCV i oknach PCV-aluminiowych. Z czterech stron skrzydła umieszczone zostały specjalne klapki, które przy ryglowaniu wciskane są bezpośrednio do ościeżnicy, co uniemożliwia otwarcie okna. I-tec Oszklenie zapewnia wysoką izolacyjność i również przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających w pomieszczeniu. Wykorzystana technologia FIX-O-ROUND polega na sklejeniu szyby z ramą na całym jej obwodzie, co wyróżnia okna Internorm od innych dostępnych na rynku. W ten sposób osiągają one większą stabilność, izolacyjność cieplną i akustyczną.

Komfort użytkowania

Okna muszą nie tylko być solidnym elementem wyposażenia domu, ale też zapewniać użytkownikowi wygodę i łatwość jego obsługi, powinny także maksymalnie spełniać swoje funkcje. Ochronę przed słońcem gwarantuje I-tec Zacienienie. Jest to fotowoltaiczny moduł pobierający energię ze słońca z inteligentnym trybem rozpoznawania dnia i nocy, sterujący żaluzją znajdującą się między szybami. Innym ciekawym rozwiązaniem jest I-tec Wentylacja. W oknie zamontowany jest wywietrznik, wymieniający stare powietrze na nowe, jednocześnie oczyszczając je z alergenów, a także ogrzewając.Dzięki niemu w pomieszczeniu zawsze panują odpowiednie warunki, mające wpływ nie tylko na samopoczucie mieszkańców, ale również na ich zdrowie. Możliwe jest dostarczanie świeżego powietrza do wnętrza budynku bez konieczności otwierania okna.

We współpracy z urządzeniem mobilnym

Okna Internorm to okna inteligentne, które w dużym stopniu „myślą” samodzielnie. Ich proces automatyzacji wspierają urządzenia mobilne i technologia I-tec SmartWindow. Dzięki niej możliwe jest sterowanie systemami tj. I-tec Zacienienie, I-tec Wentylacja z wykorzystaniem smartfona i tabletu. Ciekawe rozwiązanie dla inteligentnego domu. 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności