Okno, które chroni przed włamaniem

Dom jest naszą bezpieczną przystanią. Tu najchętniej odpoczywamy i regenerujemy siły w otoczeniu najbliższych. Te chwile są najcenniejsze. Wyobraźmy sobie jednak, że ktoś obcy narusza naszą prywatną przestrzeń. Według statystyk Komendy Głównej Policji w 2013 roku stwierdzono 118 tysięcy kradzieży..

Dom jest naszą bezpieczną przystanią. Tu najchętniej odpoczywamy i regenerujemy siły w otoczeniu najbliższych. Te chwile są najcenniejsze. Wyobraźmy sobie jednak, że ktoś obcy narusza naszą prywatną przestrzeń. Według statystyk Komendy Głównej Policji w 2013 roku stwierdzono 118 tysięcy kradzieży z włamaniem. Ponad połowa włamań była dokonywana przez drzwi balkonowe i okna. Jeśli więc zawczasu nie pomyślimy o odpowiednich zabezpieczeniach, możemy zupełnie niechcący zaprosić włamywaczy do naszego domu.

Bezpieczeństwo w standardzie

Jakie okno wybrać, aby chroniło nasz dom przed włamaniem? Zdecydowanie, wybierając nową stolarkę okienną, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na sprawdzonych producentów okien. Niezawodna marka i bogate doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami produktów zapewnią nam, że zakupione okna nie zawiodą naszych oczekiwań. W przypadku produktów firmy Internorm gwarancję bezpieczeństwa naszych produktów otrzymują Państwo w standardzie. Podstawowy zestaw zabezpieczeń montowany jest seryjnie w każdym oknie Internorm. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, wprowadziliśmy szereg usprawnień, które sprawiają, że okna są najbezpieczniejsze w swojej klasie.

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa

W oknach produkowanych przez firmę Internorm nie ma żadnych ograniczeń w stosowaniu dodatkowych zabezpieczeń. Wszystko po to, aby dom był bezpieczny, nawet podczas naszej dłuższej nieobecności. Najbardziej narażone na włamanie okna na parterze oraz okna i drzwi balkonowe powinny być, poza podstawowymi zabezpieczeniami, wyposażone w zabezpieczenia dodatkowe. Mogą to być według uznania klamki zamykane na kluczyk, kontaktrony ukryte w ramie okna i zintegrowane z systemem alarmowym lub rolety zewnętrzne, tworzące dodatkową barierę nie tylko przed słońcem, chłodem i hałasem, ale także przed nieproszonymi gośćmi. Bezpieczne okna to również odpowiednio wzmocnione szyby, które wytrzymają nawet silne uderzenie. Kluczową sprawą jest również montaż, który różni się od standardowego.

Wybierając najlepsze okna kierujemy się wieloma względami. W trosce o naszych najbliższych powinniśmy zwrócić uwagę również na bezpieczeństwo produktów. Żeby zabezpieczyć nasz dom przed włamaniem nie musimy już montować w oknach na parterze ciężkich krat. Możemy skorzystać z nowoczesnej techniki i stosować bardziej wyszukane zabezpieczenia, które swoją opornością zaskoczą niejednego włamywacza.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności