Okna zlicowane z fasadą: idea stylu studio

Współczesne projekty architektoniczne coraz częściej zwracają się ku minimalizmowi. Projektanci chętnie rezygnują ze zbędnych ozdobników, na rzecz prostego piękna wynikającego z połączenia nowoczesnych materiałów, takich jak aluminium i szkło.

Współczesne projekty architektoniczne coraz częściej zwracają się ku minimalizmowi. Projektanci chętnie rezygnują ze zbędnych ozdobników, na rzecz prostego piękna wynikającego z połączenia nowoczesnych materiałów, takich jak aluminium i szkło. Eleganckie i proste fasady rozjaśniane są przez duże, przeszklone powierzchnie, które z powodzeniem zastępują ściany i nadają lekkość całej konstrukcji. W taką koncepcję idealnie wpisują się nowoczesne okna firmy Internorm idealnie zintegrowane z fasadą. Zobaczcie, jak okna mogą podkreślić charakter elewacji i oddać jej minimalistyczny styl.

Idea stylu studio

Styl studio jest dedykowany wszystkim tym, którzy cenią ponadczasowy charakter prostych i nowoczesnych projektów. Dzięki wyjątkowo oszczędnej formie okien i drzwi, dom sprawia wrażenie kompletnego i idealnie funkcjonalnego. Modernistyczne projekty pozwalają jeszcze lepiej wyrazić indywidualny charakter naszego domu, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i produktów najwyższej jakości ułatwiają nam codzienne życie. Projektując okna i drzwi studio, chcieliśmy jak najlepiej wyrazić charakter nowoczesnego budownictwa, w której rezygnuje się ze zbędnych ozdobników, na rzecz czystej funkcjonalności. Proste i ostre linie, zlicowane okna, w których skrzydła są w jednej płaszczyźnie z ramą i idealnie ukryte okucia, to tylko niektóre rozwiązania pozwalające jeszcze lepiej wyrazić indywidualny charakter naszego domu.

Okna zintegrowane z fasadą

Aby podkreślić minimalistyczny styl projektu, zaprojektowaliśmy większość okien tak, aby umożliwić ich zlicowanie z fasadą. Dzięki temu, że tworzą jedną płaszczyznę ze ścianą, w pełni oddają ideę nowoczesnego budownictwa. Dodatkowo nasze okna można całkowicie wbudować w ścianę, tak aby widoczna było tylko szyba. Jeśli jednak zdecydujemy się na odsłonięcie ramy, możemy wybierać spośród wielu różnych wersji kolorystycznych, tak aby w pełni dopasować wszystkie elementy architektoniczne do stylu naszego domu. Szczególnie polecane do nowoczesnych projektów jest wyjątkowo trwałe i piękne połączenie drewna lub PCV z aluminium. Zapewni ono nie tylko odpowiednią sztywność naszych produktów, ale także wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną, co pozytywnie wpłynie na komfort mieszkania.

Minimalistyczne okna drewniano-aluminiowe HF 310 z linii studio idealnie wpisują się w coraz modniejszy w Polsce, surowy styl skandynawski. Dzięki temu, że skrzydło okienne znajduje się w jednej płaszczyźnie z ramą, okna te można zlicować z fasadą budynku, a nasz dom zyska nowoczesny wygląd niczym niezakłóconej bryły. Całkowicie płaska powierzchnia okna, która była możliwa dzięki usunięciu listwy przyszybowej ze skrzydła, to efekt całościowej koncepcji zakładającej minimalistyczne podejście do projektu, umożliwiające dowolną realizację pomysłów, ograniczonych jedynie naszą wyobraźnią.

 

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności