Okna w stylu ambiente - coś dla tradycjonalistów.

Oprócz nowoczesnej i współczesnej estetyki okiennej Internorm pamięta również o klientach o klasycznym poczuciu estetyki. Ambiente to linia stylistyczna okien, nawiązująca do wzorów klasycznych i eleganckich.

Oprócz nowoczesnej i współczesnej estetyki okiennej Internorm pamięta również o klientach o klasycznym poczuciu estetyki. Ambiente to linia stylistyczna okien, nawiązująca do wzorów klasycznych i eleganckich.

Dla konserwatystów Internorm przewidział kolekcję Ambiente. Wyraźnie nawiązująca do klasycyzmu i secesji linia stylistyczna idealnie sprawdzi się w eleganckich rezydencjach i klasycznych domach. Tradycyjna forma nie oznacza bynajmniej, że technicznie okna są mniej zaawansowane niż ich odpowiedniki w bardziej nowoczesnych stylistycznie liniach Home Pure czy Studio.

Przykładem może być tutaj model KF 410 ambiente. Wyposażony w 5 komór system PCV z dostępną na życzenie nakładką aluminiową może poszczycić się głębokością profilu ramy wynoszącą aż 90mm, co przy małej szerokości całkowitej ramy oraz dociepleniu pianką termoizolacyjną sprawia, że okno świetnie izoluje (nawet do 0,62W/m2K z odpowiednim oszkleniem), jednocześnie wpuszczając do domu więcej promieni słonecznych niż standardowe zestawy z tego segmentu rynku. W najwyższej wersji, z ramką dystansową ze stali szlachetnej i przestrzenią między taflami szkła wypełnioną kryptonem, nadaje się ono nawet do zastosowania w budownictwie pasywnym. KF410 wyróżnia się też systemem wklejania szyby w ramę okienną wzdłuż wszystkich krawędzi FIX-O-ROUND, dzięki któremu dodatkowo poprawia się izolacyjność cieplna i akustyczna, a także ogólna stabilność okna.

Tradycyjny charakter okna KF410 podkreślić można decydując się na wbudowane bądź naklejane szprosy o różnych szerokościach. Całości dopełnia bardzo szeroki wybór pasujących akcesoriów takich jak klamki, rolety, moskitiery i okiennice, dzięki którym będziemy mogli nadać oknu unikalnego charakteru.

Wybrałeś pasywne okna
i drzwi dla siebie?

Zamów wycenę lub zadzwoń 801 889 987 Zadzwoń teraz (801 88 99 87)

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności