Okna PCV Premium – jakie założenia powinny spełniać?

Okna to jeden z większych wydatków przy budowie lub modernizacji domu, a także jedna z ważniejszych inwestycji. Od ich parametrów zależy bowiem komfort przebywania w pomieszczeniach oraz wysokość codziennych rachunków. Od lat niezmienną popularnością cieszą się okna PVC. Warto zainwestować w segment premium, by cieszyć się dużymi oszczędnościami i jeszcze większą wygodą. Sprawdź, czym charakteryzuje się taka stolarka.

Dlaczego warto inwestować w okna energooszczędne?

Stosowanie energooszczędnych rozwiązań w architekturze to już od jakiegoś czasu nie kaprys, a w zasadzie konieczność. Aby ograniczyć wydatki na energię, warto przede wszystkim zminimalizować jej straty. W tym celu kluczowy jest przede wszystkim wybór odpowiedniej stolarki z PCV. Niewłaściwie dopasowane okna mogłyby bowiem powodować straty ciepła na poziomie 25-40%. Na szczęście nowoczesne konstrukcje nie tylko zapobiegają „uciekaniu” energii, ale wręcz dostarczają dodatkowe ciepło do pomieszczeń dzięki kumulowaniu promieni UV. Przy właściwym projekcie i doborze rozwiązań oznacza to znacznie mniejsze wydatki na ogrzewanie zimą i wysoki komfort przebywania w pomieszczeniach przez cały rok.

Zalety okien PVC

Okna PVC były w naszym kraju pierwszym powiewem nowoczesności i pierwszym krokiem do szczelniejszej oraz bardziej funkcjonalnej stolarki. Dziś nadal cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje liczne zalety, a ich konstrukcje zostały dopracowane względem starszych modeli. Plastikowe okna są chętnie wybierane przede wszystkim ze względu na:

  • przystępną cenę,
  • dobre parametry cieplne,
  • wysoką funkcjonalność i łatwość utrzymania,
  • estetykę,
  • uniwersalność.

Okna PVC mają dużo zalet, ale nie są też pozbawione niedoskonałości. Dlatego nasi inżynierowie stworzyli modele klasy premium uzupełnione o nakładkę aluminiową, która zdecydowanie poprawia parametry stolarki i czyni ją jednym z najlepszych wyborów na rynku – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce.

Czym są okna PVC Premium?

Okna premium to maksymalnie wyśrubowane parametry i bezkonkurencyjna jakość. Te z PVC znajdujące się w ofercie Internorm spełniają najwyższe standardy poprzez doskonałą izolacyjność cieplną, wysoką trwałość i niezrównany wygląd. Aluminiowe nakładki zapewniają im też stabilność i trwałość. Stolarka spełnia ponadto normy pasywności. Okna klasy premium powinny mieć solidną konstrukcję, wielokomorowe profile i potrójne lub nawet poczwórne szyby dla jak najlepszej izolacji. Ważna jest również ich trwałość – są w końcu inwestycją na wiele lat. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu doskonale sprawdzają się w różnych aranżacjach i zastosowaniach, zachwycając jakością.

Używamy cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się używać wszystkich plików cookies na stronie Internorm. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Polityka prywatności